«Проста послуга» Дарсі Белл
Аудіо-книга

«Проста послуга» Дарсі Белл

  • Назва: Проста послуга
  • Письменник: Дарсі Белл
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-12-2938-9,978-617-12-2935-8
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1205 переглядів
1205 переглядів

Про книгу «Проста послуга» Дарсі Белл

Книга «Проста послуга» – дивне поєднання психологічної драми та гостросюжетного трилера з елементами детектива. Цей твір був перекладений на двадцять п’ять мов, екранізований та відразу став одним з найгучніших бестселерів цього століття.

Секрет успіху книги дуже простий – Дарсі Белл створила пронизливу та реалістичну сімейну сагу, не забувши про жодний з аспектів повсякденного життя: виховання дітей, труднощі декретної відпустки, нелегкі стосунки у родині, заробляння грошей, спілкування з друзями…

Саме дружба стоїть в епіцентрі всіх дивних, а потім і страшних подій, що відбулися зі
Стефані – самотньої матір’ю, яка, крім виховання своєї дитини, займалася блогерською діяльністю. Її знайомство та дружба з Емілі, яка була повною протилежністю цієї скромної жінки-домогосподарки, подарувало їй чимало цікавих і насичених хвилин спілкування.

Розмірене і спокійне життя Стефані змінилося після того, як одного дня Емілі попросила забрати її сина зі школи. Після цього випадку бізнес-леді зникає, залишаючи дитину на свого чоловіка Шона. Спроби Стефані знайти зниклу подругу призводять до шокуючої правди.

Починаючи читати онлайн роман «Проста послуга», стикаєшся зі звичайною гонитвою за кращим життям, пошуком місця під сонцем, прагненням вийти зі свого замкненого кола самотності. Але згодом ця драматична історія набирає обертів – в ній з’являються інтриги й таємниці, у боротьбу вступають кохання і ненависть, розкриваються фальшиві цінності, викриваються зрада і обман. Непередбачуваний сюжет книги перетворює її на справжній трилер, а головні герої повністю змінюються, показуючи свої істинні життєві орієнтири, відверті думки та мотиви вчинків.

Якщо ви шукаєте твір, в якому органічно поєднуються драма і детективний трилер, глибока філософія та динамічний екшн, психологізм і «брудна» реальність нашого життя, рекомендуємо скачати «Проста послуга» Дарсі Белл. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Наші відвідувачі мають змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Проста послуга» Дарсі Белл

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проста послуга» Дарсі Белл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *