«Загадка дракона» Енжі Собран

«Загадка дракона» Енжі Собран

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1188 переглядів
1188 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Загадка дракона» Енжі Собран (анотація)

– Народи мені сина! – саме цими словами зустрів мене новий світ – дикий, чужий, жорстокий.

Світ, де правлять люди, що підкорили собі драконів. І, як особливу нагороду за звершення, видають їм нас – обраниць – дівчат, зобов’язаних народити дракона, щоб рід драконів продовжився, а влада імперії зміцнилася.

Але якщо все піде не так? І однією з них стане та, що не захоче бути слухняною лялькою?

Знала б я, до чого приведе мене бажання уникнути ролі інкубатора, не стала б сперечатися з провидінням. І тоді точно не зустріла б того, хто стане моєю дороговказною зіркою й заради кого я пожертвую всім.

Ось тільки чи потрібна йому ця жертва?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Загадка дракона» Енжі Собран українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Загадка дракона» Енжі Собран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *