Олесь Ільченко

Олесь Ільченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Олеся Ільченка

Біографія Олеся Ільченка

Олесь Ільченко (Олекса́ндр Григо́рович І́льченко) — український поет, прозаїк, сценарист, живописець.

Тривалий час працював журналістом, редактором на телеканалі «1+1». Головний редактор проекту «Танцюю для тебе». Редактор редакції шоу-програм на ТБ (програми «Перший мільйон», «Форт Буаяр», «Самый умный»). З 2007 року — на творчій роботі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Олеся Ільченка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Олеся Ільченка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Олеся Ільченка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Олеся Ільченка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Олеся Ільченка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Олесь Ільченко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *