«12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон

«12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон

  • Назва: 12 правил життя. Як побороти хаос
  • Письменник: Джордан Пітерсон
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7682-32-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1328 переглядів
1328 переглядів

Про книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордана Пітерсона

Книга «12 правил життя. Як побороти хаос» являє собою світовий бестселер, написаний відомим канадським психологом Джорданом Пітерсоном. Ця збірка основних правил не залишить вас байдужими, адже її легко втілювати в життя.

Автор дає мотиваційні поради на тему того, як правильно влаштувати своє життя. Всі аргументи підкріплені фактами, які взяті з біології, мистецтва, міфів та психологічних практик. Під гнів Пітерсона потрапляє покоління «двотисячних» за їх нігілізм. Головною ідеєю книги є те, що люди повинні брати на себе відповідальність як за своє життя та добробут, так і суспільства.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордана Пітерсона українською мовою, то зможете зрозуміти, що брак моральних якостей не можна пояснити повагою до думок інших людей. Людям слід мати універсальну систему цінностей, яка наповнить існування смислом, а також буде боротись з відчуттям хаосу та відчаю.

Ви зможете скачати книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордана Пітерсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордана Пітерсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *