«1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі

«1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі

  • Назва: 1Q84. Книга І (квітень — червень)
  • Письменник: Харукі Муракамі
  • Рік: 2009
  • Видавництво: Фоліо
  • Жанри: Зарубіжна фантастика, Сучасна зарубіжна література, Жахи (кошмари, жахіття) і Містика, Детективне фентезі, Зарубіжне фентезі
  • ISBN: 978-966-03-4981-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4511 переглядів
4511 переглядів

Короткий зміст книги «1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі (анотація)

Харукі Муракамі – японський письменник, твори якого не так давно почали користуватись попитом у всьому світі, але після появи на міжнародному книжковому ринку він швидко здобув успіх. Причини стрімкого зростання інтересу до його творчості пояснити важко, але одне можна сказати точно – автор має свій неповторний і ні на що не схожий стиль, який зачаровує читачів.

Книга «1Q84» Харукі Муракамі, за словами самого автора, є алюзією на антиутопічний твір Оруела «1984». Коли книга вийшла друком і з’явилась на полицях магазинів, у перший же день було розкуплено весь тираж, а це багато що говорить про рівень популярності автора і бажання людей читати те, що він пише. А від цього твору ще й відірватись важко, бо закручена детективна сюжетна лінія тримає інтригу до самого кінця.

Події роману відбуваються у двох реальностях, які існують паралельно. А про що ж у ньому розповідається? Та про все те, що є у житті: про батьків і дітей, які не завжди знаходять спільну мову, про кохання і стосунки, про смерть і зброю, про релігію і гріхи, про народження не просто людини, а особистості…

Людські почуття і сучасні проблеми, які зрозумілі аудиторії, переплітаються з сюжетом книжки і роблять її доступною для розуміння кожному читачеві з будь-якої країни. Певно, у цьому і є той секрет популярності письменника, який відкриває через літературу свою загадкову японську душу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «1Q84. Книга І (квітень — червень)» Харукі Муракамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *