«Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіна Бретт

«Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіна Бретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14191 переглядів
14191 переглядів

Короткий зміст книги «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт (анотація)

У кожного бувають моменти в житті, коли здається що все – це кінець. Немає більше сил боротись. Єдине бажання лягти і не вставати більше ніколи. Але ми знову підіймаємось і йдемо. Як той міфічний птах Фенікс, відроджується з попелу знову і знову…

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт українською мовою. Ця неймовірно мотивуюча книжка підійме з колін будь-кого.

Автор – відома американська журналістка створила свій власний метод боротьби з депресією та шлях до успіху. Жінка на власному досвіді знає, як це – бути самотньою і покинутою усіма. Коли надіятись більше нема на кого, людина стає сама собі спасителем. І це чудово! Адже врятувавши себе одного разу, ти можеш рятувати себе завжди, що б не трапилось.

Книга «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» складається з мудрих порад, підкріплених реальними прикладами. Такі собі короткі есе, кожне з котрих може когось врятувати від розпачу. А ще, надихнути на створення власної справи, допоможе налагодити стосунки з оточуючими, знайти, нарешті, своє кохання.

Радимо скачати книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Тепер ви знаєте, як діяти в будь-яких ситуаціях. Щоб не трапилось, знайте, – завжди є вихід.

Слухати аудіокнигу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт

2 відповіді до “Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя”

  1. Юліана Юліана сказав:

    В житті я вже спробувала все і екстрим і більш спокійні заняття, але так і не змогла знайти себе та свій справжній талант. “Бог дає таланти всім” насамперед дав мені розуміння, як саме можна вдосконалити себе, тим самим знайти те, що шукаєш. Рекомендую.

  2. Богдан Богдан сказав:

    З автором книги «Бог дає таланти всім» я знайомий вже багато років. Ось і ця робота стала для мене посібником по життю, дуже зручно читаючи кожен урок аналізувати та застосовувати його на практиці. Звичайно, що рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *