«Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіна Бретт

«Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіна Бретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2822 переглядів
2822 переглядів

Про книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт

У кожного бувають моменти в житті, коли здається що все – це кінець. Немає більше сил боротись. Єдине бажання лягти і не вставати більше ніколи. Але ми знову підіймаємось і йдемо. Як той міфічний птах Фенікс, відроджується з попелу знову і знову…

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт українською мовою. Ця неймовірно мотивуюча книжка підійме з колін будь-кого.

Автор – відома американська журналістка створила свій власний метод боротьби з депресією та шлях до успіху. Жінка на власному досвіді знає, як це – бути самотньою і покинутою усіма. Коли надіятись більше нема на кого, людина стає сама собі спасителем. І це чудово! Адже врятувавши себе одного разу, ти можеш рятувати себе завжди, що б не трапилось.

Книга «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» складається з мудрих порад, підкріплених реальними прикладами. Такі собі короткі есе, кожне з котрих може когось врятувати від розпачу. А ще, надихнути на створення власної справи, допоможе налагодити стосунки з оточуючими, знайти, нарешті, своє кохання.

Радимо скачати книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Тепер ви знаєте, як діяти в будь-яких ситуаціях. Щоб не трапилось, знайте, – завжди є вихід.

Завантажити безкоштовно книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *