«Букова земля» Марія Матіос

«Букова земля» Марія Матіос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14745 переглядів
14745 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Букова земля» Марії Матіос (анотація)

Є книжки, які можна порівняти з картинами – вони такі прекрасні, яскраві, зворушливі та натхненні. Саме такою є книга «Букова земля». Її написала українська письменниця, яка вміє не тільки придумувати неперевершені сюжети, а й передавати дух минулого, красу теперішнього, особливість різних країн та міст.

Коли ви почнете читати онлайн книгу «Букова земля» Марії Матіос українською мовою, ви заглибитися в історію завдовжки 225 років. Це історія про різні сім’ї і покоління, про історичні події та відомих особистостей.

Цікаво спостерігати за тим, як люди сучасності пов’язані з тими, хто жив в минулому. Не дарма кажуть, що наші предки все одно впливають на долю тих, хто живе сьогодні. І все це прикрашене неймовірними декораціями, перемішаними між континентами і навіть минулим і сьогоденням.

Події починаються на буковинському хуторі Сірук у 2014 році. Автор вміло передала атмосферу Західної України, з її традиціями, патріотизмом, бажанням будь-що-будь домогтися справедливості.

У нас ви можете скачати книгу «Букова земля» Марії Матіос безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши відповідний для свого електронного пристрою формат: rtf, epub, txt, fb2. Історія вразить вас своєю неймовірною історією, атмосферою і справжньою українською душею.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Букова земля» Марії Матіос українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Букова земля» Марії Матіос

9 відповідей до “Букова земля”

 1. Іра Іра сказав:

  Як скачати книгу?

 2. Ірина Ірина сказав:

  Як скачати ” Букова земля”?

 3. Лідія Лідія сказав:

  Так , а як же скачати?

 4. Вікторія Вікторія сказав:

  як скачати книгу Марії Матіос “Букова земля”?

 5. Світлана Світлана сказав:

  Як скачати книгу?

 6. Марія Марія сказав:

  Щойно закінчила читати книгу «Букова земля» – по шкірі мурашки, таке зі мною вперше. Читаючи цей твір здається, що вся історія – вигадка, але насправді — це правда. Не можливо відірватись від неї хоч на мить. Я читала її вдома та по дорозі на роботу. Дуже зручний формат, можна лише один раз скачати та вивчати в будь-якому місці.

 7. Альона Альона сказав:

  Хочу скачати “Букову землю”

 8. Геннадий Геннадий сказав:

  Як скачати “Букову землю”?

 9. Ірина Струк Ірина Струк сказав:

  Захоплює, справжній шедевр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *