«Букова земля» Марія Матіос

«Букова земля» Марія Матіос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1640 переглядів
1640 переглядів

Про книгу «Букова земля» Марії Матіос

Є книжки, які можна порівняти з картинами – вони такі прекрасні, яскраві, зворушливі та натхненні. Саме такою є книга «Букова земля». Її написала українська письменниця, яка вміє не тільки придумувати неперевершені сюжети, а й передавати дух минулого, красу теперішнього, особливість різних країн та міст.

Коли ви почнете читати онлайн книгу «Букова земля» Марії Матіос українською мовою, ви заглибитися в історію завдовжки 225 років. Це історія про різні сім’ї і покоління, про історичні події та відомих особистостей.

Цікаво спостерігати за тим, як люди сучасності пов’язані з тими, хто жив в минулому. Не дарма кажуть, що наші предки все одно впливають на долю тих, хто живе сьогодні. І все це прикрашене неймовірними декораціями, перемішаними між континентами і навіть минулим і сьогоденням.

Події починаються на буковинському хуторі Сірук у 2014 році. Автор вміло передала атмосферу Західної України, з її традиціями, патріотизмом, бажанням будь-що-будь домогтися справедливості.

У нас ви можете скачати книгу «Букова земля» Марії Матіос безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши відповідний для свого електронного пристрою формат: rtf, epub, txt, fb2. Історія вразить вас своєю неймовірною історією, атмосферою і справжньою українською душею.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Букова земля» Марії Матіос

2 відповіді до “Букова земля”

  1. Геннадий Геннадий сказав:

    Як скачати “Букову землю”?

  2. Ірина Струк Ірина Струк сказав:

    Захоплює, справжній шедевр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *