«Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памела Друкерман

«Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памела Друкерман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
151 переглядів
151 переглядів

Про книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Друкерман

Книга «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» – праця сучасної письменниці Памели Друкерман. Одразу після свого виходу вона викликала резонанс через підняті в ній теми, разом з тим ставши бестселером. Книга торкається досить тонкої та важливої теми в суспільстві – дитини.

Авторка намагається донести читачеві та світу думку, що варто переосмислити підхід до дитини. Мається на увазі, що через свої записи, спостереження та репортажі, та власний досвід материнства письменниця подає читачеві упереджений, проте свіжий погляд на цю проблематику, з якою читач може ознайомитись лише прочитавши книгу. Читати онлайн книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» за авторства Памели Друкерман українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

В назві авторка заклала основу своєї книги, а саме французьку методику виховання, яка захопила та вразила її. Вона базується на тому, що дитина не розбещується, а її поведінка має бути в рамках, і все це в суворій дисципліні. Проте крім жорсткої сторони є й інша, яка базується на невичерпній повазі та гідності в спілкуванні. Дитина в такому підході не уявляється безвільним суб’єктом, а є повноправним учасником життя і має право на висловлення своїх думок.

Скачати книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Друкерман безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Друкерман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *