«Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памела Дракерман

«Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памела Дракерман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4587 переглядів
4587 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Дракерман (анотація)

Книга «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» – праця сучасної письменниці Памели Друкерман. Одразу після свого виходу вона викликала резонанс через підняті в ній теми, разом з тим ставши бестселером. Книга торкається досить тонкої та важливої теми в суспільстві – дитини.

Авторка намагається донести читачеві та світу думку, що варто переосмислити підхід до дитини. Мається на увазі, що через свої записи, спостереження та репортажі, та власний досвід материнства письменниця подає читачеві упереджений, проте свіжий погляд на цю проблематику, з якою читач може ознайомитись лише прочитавши книгу. Читати онлайн книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» за авторства Памели Друкерман українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

В назві авторка заклала основу своєї книги, а саме французьку методику виховання, яка захопила та вразила її. Вона базується на тому, що дитина не розбещується, а її поведінка має бути в рамках, і все це в суворій дисципліні. Проте крім жорсткої сторони є й інша, яка базується на невичерпній повазі та гідності в спілкуванні. Дитина в такому підході не уявляється безвільним суб’єктом, а є повноправним учасником життя і має право на висловлення своїх думок.

Скачати книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Друкерман безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Дракерман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі» Памели Дракерман

2 відповіді до “Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Я молода матуся, мені важливо виховати дитину правильно, тому зараз я зараз багато читаю подібної літератури. Цікаво було перейняти досвід в книзі “Французьке виховання”, а це й ще автобіографія. Рекомендую, не занудьгуєте.

  2. Жанна Жанна сказав:

    Досить цікава книжка «Французьке виховання» порадили мені на курсах для вагітних. Ця робота ніби розмова з подружкою, тут є все, і поради з виховання, і цікаві рецепти. Загалом мені сподобалось, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *