«Гетьман Іван Виговський» Іван Нечуй-Левицький

«Гетьман Іван Виговський» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1828 переглядів
1828 переглядів

Про книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького

Івана Нечуя-Левицького впевнено можна назвати класиком української літератури – він завжди відстоював рідну мову й культуру, а більшість його творів сповнені ідейної боротьби за визволення України від загарбників. Таким символічним твором є його книга «Гетьман Іван Виговський» – саме через неймовірну силу й волелюбні заклики цей твір замовчувався у радянські часи.

Письменник описує складний період української історії – приєднання непокірної української держави епохи козацтва до Московського царства, показує соціальні умови й настрої українців. Саме тогочасному гетьману запорізького війська Івану Виговському випало вести українців у бій з російськими загарбниками.

Той час отримав назву доби Руїни – і автор у яскравих фарбах змальовує розпад міцної гетьманської держави. Радимо читати онлайн книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького українською мовою всім, хто цікавиться українською історією та замислюється над сьогоденням і майбутнім України – єдиної та сильної.

Мислячому читачу неважко провести паралелі між XVII і XXI століттям – розкол України на Східну і Західну частини, пошук власних союзників і невміння знайти спільну мову в межах однієї країни… Не байдужим до нашої держави пропонуємо скачати книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *