«Гетьман Іван Виговський» Іван Нечуй-Левицький

«Гетьман Іван Виговський» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4478 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Івана Нечуя-Левицького впевнено можна назвати класиком української літератури – він завжди відстоював рідну мову й культуру, а більшість його творів сповнені ідейної боротьби за визволення України від загарбників. Таким символічним твором є його книга «Гетьман Іван Виговський» – саме через неймовірну силу й волелюбні заклики цей твір замовчувався у радянські часи.

Письменник описує складний період української історії – приєднання непокірної української держави епохи козацтва до Московського царства, показує соціальні умови й настрої українців. Саме тогочасному гетьману запорізького війська Івану Виговському випало вести українців у бій з російськими загарбниками.

Той час отримав назву доби Руїни – і автор у яскравих фарбах змальовує розпад міцної гетьманської держави. Радимо читати онлайн книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького українською мовою всім, хто цікавиться українською історією та замислюється над сьогоденням і майбутнім України – єдиної та сильної.

Мислячому читачу неважко провести паралелі між XVII і XXI століттям – розкол України на Східну і Західну частини, пошук власних союзників і невміння знайти спільну мову в межах однієї країни… Не байдужим до нашої держави пропонуємо скачати книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Гетьман Іван Виговський» Ывана Нечуя-Левицького онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гетьман Іван Виговський» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *