«Ґудзик» Ірен Роздобудько

«Ґудзик» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4620 переглядів
4620 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ґудзик» Ірен Роздобудько (анотація)

Роман «Ґудзик» – перша частина однойменної дилогії, що показує суперечливість нашого життя з його неочікуваними сюрпризами долі та дивним маскуванням кохання. Ірен Роздобудько не випадково обрала таку метафоричну назву – цією неймовірною та заплутаною історією вона довела, що будь-які пригоди та кардинальні зміни в житті можуть розпочатися з незначної дрібниці – наприклад, з ґудзика, який легко можна загубити, а потім витратити безліч часу на його пошук, змінивши багато локацій.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, знайомимося з головними героями, які відразу вражають своєю оригінальністю й яскравістю. Талановитий режисер Денис Северин розповідає свою життєву історію, в якій залишилося багато невідомих. Все тут базується на коханні, яке згодом зіграло злий жарт з головним героєм. Його почуття зі студентських років до Лізи Тенецької залишилися без взаємності, і хлопець вирішив забутися в армійській службі, а потім кардинально змінити своє життя.

Проте доля іноді підкидає нові випробування або дає повторний шанс. Випадкова зустріч Дениса з Лікою, донькою Лізи, таємне кохання до її матері, яке отримує нове потужне підкріплення – це строкате полотно, в якому важко не заплутатися. У тісних обіймах знаходять кохання і зрада, пристрасть і ненависть, підлість і благородство…

Книга «Ґудзик» дає змогу проаналізувати надзвичайні життєві колізії, які витончено підносить екстравагантна письменниця, та дійти найголовнішої думки, що уособлює життєву мудрість: треба цінувати тих, хто поряд з вами, не обертаючись назад і не жалкуючи за минулим.

Якщо ви хочете потрапити до павутиння щирих емоцій, безглуздих вчинків та побачити зворотний бік кохання, поспішайте скачати «Ґудзик» Ірен Роздобудько. Цей твір навчить вас розбиратися в людських почуттях та відрізняти справжні обличчя від масок, які приміряються, щоб сховати справжні наміри та емоції.

Мандруючи з героями українськими та закордонними мегаполісами, «гарячими точками», американськими провінційними містечками, здобуваєш неабиякий життєвий досвід. Ця книга знаходиться на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають її безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Ґудзик» Ірен Роздобудько онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько

Одна відповідь до “Ґудзик”

  1. Руслана Руслана сказав:

    Як же ж цікаво живуть люди.. “Ґудзик” нагадав мені мій підлітковий вік, коли люба дрібниця мала значення. Приємна ностальгія і хороша історія, рекомендую прочитати і відпочити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *