«Ґудзик» Ірен Роздобудько

«Ґудзик» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько

Роман «Ґудзик» – перша частина однойменної дилогії, що показує суперечливість нашого життя з його неочікуваними сюрпризами долі та дивним маскуванням кохання. Ірен Роздобудько не випадково обрала таку метафоричну назву – цією неймовірною та заплутаною історією вона довела, що будь-які пригоди та кардинальні зміни в житті можуть розпочатися з незначної дрібниці – наприклад, з ґудзика, який легко можна загубити, а потім витратити безліч часу на його пошук, змінивши багато локацій.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, знайомимося з головними героями, які відразу вражають своєю оригінальністю й яскравістю. Талановитий режисер Денис Северин розповідає свою життєву історію, в якій залишилося багато невідомих. Все тут базується на коханні, яке згодом зіграло злий жарт з головним героєм. Його почуття зі студентських років до Лізи Тенецької залишилися без взаємності, і хлопець вирішив забутися в армійській службі, а потім кардинально змінити своє життя.

Проте доля іноді підкидає нові випробування або дає повторний шанс. Випадкова зустріч Дениса з Лікою, донькою Лізи, таємне кохання до її матері, яке отримує нове потужне підкріплення – це строкате полотно, в якому важко не заплутатися. У тісних обіймах знаходять кохання і зрада, пристрасть і ненависть, підлість і благородство…

Книга «Ґудзик» дає змогу проаналізувати надзвичайні життєві колізії, які витончено підносить екстравагантна письменниця, та дійти найголовнішої думки, що уособлює життєву мудрість: треба цінувати тих, хто поряд з вами, не обертаючись назад і не жалкуючи за минулим.

Якщо ви хочете потрапити до павутиння щирих емоцій, безглуздих вчинків та побачити зворотний бік кохання, поспішайте скачати «Ґудзик» Ірен Роздобудько. Цей твір навчить вас розбиратися в людських почуттях та відрізняти справжні обличчя від масок, які приміряються, щоб сховати справжні наміри та емоції.

Мандруючи з героями українськими та закордонними мегаполісами, «гарячими точками», американськими провінційними містечками, здобуваєш неабиякий життєвий досвід. Ця книга знаходиться на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко
Аптекар
Аптекар Юрій Павлович Винничук

Відгуки на книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько

Комментарии для сайта Cackle