«Ґудзик» Ірен Роздобудько

«Ґудзик» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
416 переглядів
416 переглядів

Про книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько

Роман «Ґудзик» – перша частина однойменної дилогії, що показує суперечливість нашого життя з його неочікуваними сюрпризами долі та дивним маскуванням кохання. Ірен Роздобудько не випадково обрала таку метафоричну назву – цією неймовірною та заплутаною історією вона довела, що будь-які пригоди та кардинальні зміни в житті можуть розпочатися з незначної дрібниці – наприклад, з ґудзика, який легко можна загубити, а потім витратити безліч часу на його пошук, змінивши багато локацій.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, знайомимося з головними героями, які відразу вражають своєю оригінальністю й яскравістю. Талановитий режисер Денис Северин розповідає свою життєву історію, в якій залишилося багато невідомих. Все тут базується на коханні, яке згодом зіграло злий жарт з головним героєм. Його почуття зі студентських років до Лізи Тенецької залишилися без взаємності, і хлопець вирішив забутися в армійській службі, а потім кардинально змінити своє життя.

Проте доля іноді підкидає нові випробування або дає повторний шанс. Випадкова зустріч Дениса з Лікою, донькою Лізи, таємне кохання до її матері, яке отримує нове потужне підкріплення – це строкате полотно, в якому важко не заплутатися. У тісних обіймах знаходять кохання і зрада, пристрасть і ненависть, підлість і благородство…

Книга «Ґудзик» дає змогу проаналізувати надзвичайні життєві колізії, які витончено підносить екстравагантна письменниця, та дійти найголовнішої думки, що уособлює життєву мудрість: треба цінувати тих, хто поряд з вами, не обертаючись назад і не жалкуючи за минулим.

Якщо ви хочете потрапити до павутиння щирих емоцій, безглуздих вчинків та побачити зворотний бік кохання, поспішайте скачати «Ґудзик» Ірен Роздобудько. Цей твір навчить вас розбиратися в людських почуттях та відрізняти справжні обличчя від масок, які приміряються, щоб сховати справжні наміри та емоції.

Мандруючи з героями українськими та закордонними мегаполісами, «гарячими точками», американськими провінційними містечками, здобуваєш неабиякий життєвий досвід. Ця книга знаходиться на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґудзик» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *