«І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко

«І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4182 переглядів
4182 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «І знов я влізаю в танк…» Оксани Забужко (анотація)

Книга «І знов я влізаю в танк…» – збірка публіцистичної прози, що висвітлює роздуми відомої української письменниці, філософа та громадського діяча Оксани Забужко. Вона не просто описує гірке українське сьогодення, а закликає кожного зазирнути в самісіньку сутність нашого суспільного життя, навчитися відрізняти правду від фальші, подивитися в очі страшної війни на Донбасі, яка зруйнувала спокій та цілісність країни.

До книги увійшли виступи й есе письменниці, що були створені протягом 2013-2016 років. У них Оксана Стефанівна Забужко окреслює ситуацію, в якій опинилася наша держава, розмірковує над європейським майбутнім та минулим України, говорить про стосунки України з різними державами світу. Особливий акцент у збірці «І знов я влізаю в танк…» робиться на Майдані 2013-2014 року та подіях, які він потягнув за собою.

Головна особливість цієї багатовимірної праці – це критичне осмислення дійсності. Авторка відзначає, що Європа не бажає бачити Україну рівноправним партнером, не помічає війну на Сході країни. Тема війни загалом резонує у книзі з різними тональностями. Забужко описує настрої мешканців українських міст, занурюючись в їхню психологію. Загалом тема національної ментальності проходить червоною ниткою крізь усі статті збірки. Ці роздуми обов’язково допоможуть читачеві краще зрозуміти нашу дійсність.

Міркування на суспільно-політичні і морально-філософські теми доповнюються спогадами з життя письменниці, її біографічними відомостями. Вона пише про своє дитинство, але поряд з нею ми бачимо на сторінках книги інших відомих українців – Чорновола, Костенко, Лук’яненка…

Перед нашими очима оживає епоха сімдесятих, коли українські цінності треба було відстоювати неймовірною ціною. Цей твір – історичне, суспільно-політичне, філософське та автобіографічне полотно, зіткане з надто яскравих ниток.

Якщо ви належите до вдумливих і не байдужих до України читачів, поспішайте скачати «І знов я влізаю в танк…» Оксани Стефанівни Забужко. Цей твір ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Ми надаємо вам можливість читати онлайн цю багатогранну та мотивуючу до роздумів збірку безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксани Забужко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксани Забужко

3 відповіді до “І знов я влізаю в танк…”

  1. Олена Олена сказав:

    Про реальне читати інколи складно, ті жахи в яких жила та живе моя ненька Україна, важко переварити за раз. І знов я влізаю в танк… дуже проникновенна розповідь, думки від авторки, в чомусь ми сходились, в чомусь ні. Є над чим подумати, 4 з 5.

  2. Валерія Валерія сказав:

    Збірка «І знов я влізаю в танк…» змогла зробити для мене навіть більше, ніж я уявляла. Просто прочитати та забути не вийде. Вивчаючи її твори мені постійно хотілось зробити дописи, завдяки яким я зможу загуглити ще більше інформації. Я вражена, так ніхто ще не писав, дякую.

  3. Ірина Ірина сказав:

    підкажіть будь-ласка, як завантажити книгу Оксани Забудко “І знову я влізаю в танк”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *