«І знов я влізаю в танк…» Оксана Стефанівна Забужко

«І знов я влізаю в танк…» Оксана Стефанівна Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксани Стефанівни Забужко

Книга «І знов я влізаю в танк…» – збірка публіцистичної прози, що висвітлює роздуми відомої української письменниці, філософа та громадського діяча Оксани Забужко. Вона не просто описує гірке українське сьогодення, а закликає кожного зазирнути в самісіньку сутність нашого суспільного життя, навчитися відрізняти правду від фальші, подивитися в очі страшної війни на Донбасі, яка зруйнувала спокій та цілісність країни.

До книги увійшли виступи й есе письменниці, що були створені протягом 2013-2016 років. У них Оксана Стефанівна Забужко окреслює ситуацію, в якій опинилася наша держава, розмірковує над європейським майбутнім та минулим України, говорить про стосунки України з різними державами світу. Особливий акцент у збірці «І знов я влізаю в танк…» робиться на Майдані 2013-2014 року та подіях, які він потягнув за собою.

Головна особливість цієї багатовимірної праці – це критичне осмислення дійсності. Авторка відзначає, що Європа не бажає бачити Україну рівноправним партнером, не помічає війну на Сході країни. Тема війни загалом резонує у книзі з різними тональностями. Забужко описує настрої мешканців українських міст, занурюючись в їхню психологію. Загалом тема національної ментальності проходить червоною ниткою крізь усі статті збірки. Ці роздуми обов’язково допоможуть читачеві краще зрозуміти нашу дійсність.

Міркування на суспільно-політичні і морально-філософські теми доповнюються спогадами з життя письменниці, її біографічними відомостями. Вона пише про своє дитинство, але поряд з нею ми бачимо на сторінках книги інших відомих українців – Чорновола, Костенко, Лук’яненка…

Перед нашими очима оживає епоха сімдесятих, коли українські цінності треба було відстоювати неймовірною ціною. Цей твір – історичне, суспільно-політичне, філософське та автобіографічне полотно, зіткане з надто яскравих ниток.

Якщо ви належите до вдумливих і не байдужих до України читачів, поспішайте скачати «І знов я влізаю в танк…» Оксани Стефанівни Забужко. Цей твір ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Ми надаємо вам можливість читати онлайн цю багатогранну та мотивуючу до роздумів збірку безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Невдаха
Невдаха Анатолій Сергієнко
Місяць, обмитий дощем (збірник)
Місяць, обмитий дощем (з... Володимир Савович Лис
Пляшка в пляшці
Пляшка в пляшці Сергій Мисько
Відлуння любові: жінки
Відлуння любові: жінки

Відгуки на книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксани Стефанівни Забужко