«Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говард Шульц

«Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говард Шульц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4738 переглядів
4738 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говарда Шульца (анотація)

Все і справді почалося із чашки кави. Еспресо, випитого в затишній міланській кав’ярні в 1983-му. Тоді майбутній голова ради директорів «Старбаксу» Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він прийшов у «Старбакс», компанія відкрила майже 25 тисяч кав’ярень у понад 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків. Шульцу вдалося побудувати міцний бізнес, в основі якого дух «Старбаксу», етичні принципи та безмежна турбота про людей: про кожного клієнта, баристу, менеджера й фермера, який вирощує найкращу у світі арабіку.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говарда Шульца та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говарда Шульца : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говарда Шульца і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Джоан Гордон, Говарда Шульца

Одна відповідь до “Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави”

  1. Олена Олена сказав:

    Колись за кордоном спробувала каву старбакс, було нуууу дуже смачно. Виявляється це ціла мережа, якій кофемани співають оди по цілому світі. Цікаво було почитати Історія Starbucks. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *