«Кармелюк» Марко Вовчок

«Кармелюк» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3400 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кармелюк» Марко Вовчок (анотація)

Марко Вовчок (Марія Вілінська) цікавилася історичним минулим України протягом усього свого життя. Продовжуючи традиції українського фольклору у своїй творчості, вона оспівувала славних героїв, які готові були віддати своє життя за рідну землю. Одним із таких героїв є керівник повстанського руху Устим Кармелюк в однойменній героїчній повісті-казці. Під проводом селянського ватажка на Поділлі в 1813-35 рр. відбулося народне повстання проти царського уряду.

Книга «Кармелюк» написана у жанрі повісті-казки з використанням фольклорних матеріалів. Марко Вовчок відтворила образ Кармелюка таким, яким він зображений у народному уявленні: мужнім, сильним, хоробрим, кмітливим. Письменниця романтизує та возвеличує національного героя, який залишив родинне вогнище й спокійне життя заради боротьби за справедливість.

Тема боротьби українського народу за національне й соціальне визволення є наскрізною у творчості видатної письменниці. В нашій бібліотеці електронних книжок можна скачати книгу «Кармелюк» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для комфортного читання в будь-яких мобільних пристроях.

Ця повість-казка сповнена щирої любові письменниці до українського народу та славного оборонця рідної землі Устима Кармелюка. Пропонуємо вам читати онлайн книгу «Кармелюк» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті.

Слухати аудіокнигу «Кармелюк» Марко Аовчок онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кармелюк» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кармелюк» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кармелюк» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Кармелюк» Марко Вовчок

Та знаходяться ж у світі красному люди, що їх жодна краса не вчарує…

Хто бував на Україні? Хто зна Україну?Хто бував і знає, той нехай згадає, а хто не бував і не знає, той нехай собі уявить, що там скрізь білі хати у вишневих садках, і весною… весною там дуже гарно, як усі садочки зацвітуть і усі соловейки защебечуть. Скільки соловейків тоді щебече — і злічити, здається, не можна. 

Літа ж мої, літа мої, літа молоденькі,

Он, коли ж ви так даремні, будьте коротенькі.

Прийшла туга до серденька — як у світі жити?

Світ великий і розкішний, та нігде ся діти!

Скачати безкоштово книгу «Кармелюк» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кармелюк» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *