«Кінчай! Твоє право на задоволення» Лорі Мінц

«Кінчай! Твоє право на задоволення» Лорі Мінц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
47311 переглядів
47311 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кінчай! Твоє право на задоволення» Лорі Мінц (анотація)

Кожна друга жінка віком від 18 до 35 років зазвичай не отримує оргазму під час сексу з партнером. І причина не в жінках. Науковиця Лорі Мінц, яка викладає курс з психології сексуальності в Університеті Флориди, провела ґрунтовне дослідження, що охоплює сфери біології, соціології, культурології, лінгвістики та сексології. У ньому вона пояснює, чому так багато жінок не кінчають із партнерами, як з’ясувалось, причина в суспільстві, культурі і навіть мові. Вона також розповідає про найважливіший жіночий статевий орган і жіночу сексуальність, а головне – дає настанови та практичні поради, що допоможуть жінкам отримувати оргазми. Проте книжка не тільки для жінок, у ній є окремий розділ і для чоловіків.

“Ця книжка – must read не тільки для жінок, але й для чоловіків. Вона не стільки про оргазм та секс, скільки про нормальне сприйняття свого тіла, сексуальності. А ще – про комунікацію між партнерами: про розмови, які допомагають досягти більшого розуміння в парі і тілесній взаємодії, про встановлення чітких сексуальних кордонів, про вміння висловлювати свої бажання “словами через рот”. Лорі Мінц не відкриває Америку, але дає можливість поглянути на секс з іншого боку, де і жіночі, і чоловічі оргазми є однаково важливими й рівними. Тож якщо ви хочете нарешті зрозуміти, що з вами все добре, що ви абсолютно нормальні, “Кінчай” – саме для вас!”

Юлія Ярмоленко, секс-педагог, експертка з сексуальної освіти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кінчай! Твоє право на задоволення» Лорі Мінц українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кінчай! Твоє право на задоволення» Лорі Мінц

4 відповіді до “Кінчай! Твоє право на задоволення”

 1. Лідія Лідія сказав:

  Як завантажити книгу?

 2. liliya liliya сказав:

  а як завантажити файл?

 3. Валентина Валентина сказав:

  Усім раджу обов’язково ознайомитися з цією книгою.

 4. Інна Інна сказав:

  Останнім часом мене дуже радують зміни в сучасному світі, ми більше не боїмось говорити про секс, а тим паче як отримувати від нього задоволення. Книгу «Кінчай! Твоє право на задоволення» порадила мені подружка, за що я їй дуже вдячна. Завдяки змісту цього твору моє світосприйняття змінилось, ба більше я почала отримувати задоволення від близькості з чоловіком, хоча раніше думала, що перш за все він повинен відчути цей кайф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *