«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
79012 переглядів
79012 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга (анотація)

Є багато мотивуючих книг, які допомагають змінити, в першу чергу себе, а потім і своє оточення, світ. Після таких праць хочеться жити з новою силою, творити, робити добро.

Книга «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» має особливу силу. Автор дає прості поради, які ви одразу можете застосовувати в житті. Ви зможете налагодити свої думки і налаштувати їх на позитив, змінити ставлення до багатьох речей, які раніше вас злили або засмучували. Все це не може не змінити ваше життя в цілому – ви станете успішною і вільною людиною.

Кожен день ми спілкуємося – на роботі, в транспорті, в університеті, в сім’ї. Ми постійно щось обговорюємо, доводимо, хочемо щось отримати від людини. Коли ви почнете читати онлайн книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга українською мовою, ви дізнаєтеся про те, як правильно будувати своє спілкування з людьми, щоб бути для них авторитетом або просто хорошим другом. Це важливо і в особистому житті, і на роботі.

Якщо ви кожен день відчуваєте стрес, якщо у вас є певні проблеми в якійсь сфері життя, вам варто скачати книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши один з форматів: rtf, txt, fb2, epub. Ваше життя зміниться на краще!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга

19 відповідей до “Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування”

 1. Анна Анна сказав:

  Як скачати книгу?

 2. Ольга Ольга сказав:

  Як скачати книгу?

 3. ігор ігор сказав:

  як скачати книгу?

 4. Мар'яна Мар'яна сказав:

  як можна скачати книгу?

 5. Yevheniia Yevheniia сказав:

  Як скачати книгу?

 6. Зінаїда Зінаїда сказав:

  Як скачати книгу?

 7. Лілія Лілія сказав:

  Як можна купити цю книгу.

 8. Mariia Mariia сказав:

  Як скачати книгу?

 9. Ggg Ggg сказав:

  Та як скачати ж книг???

 10. Андрій Андрій сказав:

  Як скачати книгу ?)

 11. Марія Марія сказав:

  Як скачати книгу?

 12. Іван Іван сказав:

  Як скачати цю книжку?

 13. Арина Арина сказав:

  Книга «Мистецтво говорити» змінила мою свідомість! До цієї книги я навіть не уявляла, що можна так просто замінити негативні думки на позитивні. Рекомендую скачати та тримати під рукою, адже вона реально допомагає за невеличкий час почати думати інакше.

  • Іванна Іванна сказав:

   Можете, будь ласка, підказати, як завантажити книгу?

 14. Лілія Лілія сказав:

  Як скачати книжку

 15. Олександра Олександра сказав:

  Як скачати книгу?

 16. Аннa Аннa сказав:

  Хочу скачати книгу

 17. Марина Марина сказав:

  Як можна скачати книгу ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *