«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймс Борг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1473 переглядів
1473 переглядів

Про книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга

Є багато мотивуючих книг, які допомагають змінити, в першу чергу себе, а потім і своє оточення, світ. Після таких праць хочеться жити з новою силою, творити, робити добро.

Книга «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» має особливу силу. Автор дає прості поради, які ви одразу можете застосовувати в житті. Ви зможете налагодити свої думки і налаштувати їх на позитив, змінити ставлення до багатьох речей, які раніше вас злили або засмучували. Все це не може не змінити ваше життя в цілому – ви станете успішною і вільною людиною.

Кожен день ми спілкуємося – на роботі, в транспорті, в університеті, в сім’ї. Ми постійно щось обговорюємо, доводимо, хочемо щось отримати від людини. Коли ви почнете читати онлайн книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга українською мовою, ви дізнаєтеся про те, як правильно будувати своє спілкування з людьми, щоб бути для них авторитетом або просто хорошим другом. Це важливо і в особистому житті, і на роботі.

Якщо ви кожен день відчуваєте стрес, якщо у вас є певні проблеми в якійсь сфері життя, вам варто скачати книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши один з форматів: rtf, txt, fb2, epub. Ваше життя зміниться на краще!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *