«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12510 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні (анотація)

Патрік Ленсіоні – всесвітньо відомий бізнес-консультант, до порад якого прислухаються керівники найбільших компаній Сполучених Штатів. Свій досвід з управлінської діяльності він описав у кількох працях, обравши жанр бізнес-фікшн. Його головне переконання – тільки злагоджена та міцна команда спроможна досягти будь-яких успіхів у сфері бізнесу.

Книга “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” – одна з найвідоміших праць Патріка. Він розкриває основні механізми командоутворення на прикладі роботи однієї IT-компанії, яка опинилася на межі банкрутства через нездоровий психологічний клімат у колективі. На раді директорів було вирішено віддати “кермо влади” пенсіонерці Кетрін Петерсен – людині, далекій від високих технологій. Проте Кетрін володіла надзвичайно важливим умінням – вона могла створити злагоджену робочу команду.

Патрік Ленсіоні детально описує принципи у методі роботи нового генерального директора, у непрямій формі даючи поради читачам, як крок за кроком поступово “зцілити” хворий командний дух і наблизити свою компанію до стрімкого піднесення.

Цікаво читати, як Кетрін Петерсен проводить психологічний аналіз колективу, розкриваючи його вади, допомагає своїм підлеглим виробити спільну мету й віру в успіх. Звичайно, жінку спіткали деякі труднощі, що гальмували її роботу, проте головна героїня вийшла з них переможницею. Книгу “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” обов’язково треба скачати й прочитати тим, хто хоче побудувати потужну команду однодумців або пов’язаний з роботою в колективі.

Дуже вдале рішення автора – перетворити низку повчальних умов і виводів у захоплюючий художній твір. Цей бізнес-роман читається на одному диханні, і багато читачів побачать серед головних і другорядних персонажів самих себе чи своїх колег.

Практичною цінністю книги “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” є опитувальник, розміщений наприкінці роману. Цей тест допоможе визначити, чи має ваша робоча команда ті вади, які проаналізував автор. Корисним додатком до основної частини твору є пояснення кожної з вад і приклади технік, які допоможуть у боротьбі з цими недоліками.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

3 відповіді до “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог”

  1. Ольга Ольга сказав:

    Підкажіть як купити повну версію

  2. Ірина Ірина сказав:

    Обожнюю книги в яких чітко та якісно подана інформація, без зайвої води. П’ять вад у роботі команди саме така. Завдяки їй я навчилась працювати в команді. Ніколи інформація не буває зайвою, рекомендую, класна книга.

  3. Анна Анна сказав:

    «П’ять вад у роботі команди» відкрила для мене безліч нової інформації. Я тільки но починаю працювати в команді, тому вона стала мені в пригоді. Взяла на олівець декілька порад та вже почала втілювати в життя. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *