«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3128 переглядів
3128 переглядів

Про книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

Патрік Ленсіоні – всесвітньо відомий бізнес-консультант, до порад якого прислухаються керівники найбільших компаній Сполучених Штатів. Свій досвід з управлінської діяльності він описав у кількох працях, обравши жанр бізнес-фікшн. Його головне переконання – тільки злагоджена та міцна команда спроможна досягти будь-яких успіхів у сфері бізнесу.

Книга “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” – одна з найвідоміших праць Патріка. Він розкриває основні механізми командоутворення на прикладі роботи однієї IT-компанії, яка опинилася на межі банкрутства через нездоровий психологічний клімат у колективі. На раді директорів було вирішено віддати “кермо влади” пенсіонерці Кетрін Петерсен – людині, далекій від високих технологій. Проте Кетрін володіла надзвичайно важливим умінням – вона могла створити злагоджену робочу команду.

Патрік Ленсіоні детально описує принципи у методі роботи нового генерального директора, у непрямій формі даючи поради читачам, як крок за кроком поступово “зцілити” хворий командний дух і наблизити свою компанію до стрімкого піднесення.

Цікаво читати, як Кетрін Петерсен проводить психологічний аналіз колективу, розкриваючи його вади, допомагає своїм підлеглим виробити спільну мету й віру в успіх. Звичайно, жінку спіткали деякі труднощі, що гальмували її роботу, проте головна героїня вийшла з них переможницею. Книгу “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” обов’язково треба скачати й прочитати тим, хто хоче побудувати потужну команду однодумців або пов’язаний з роботою в колективі.

Дуже вдале рішення автора – перетворити низку повчальних умов і виводів у захоплюючий художній твір. Цей бізнес-роман читається на одному диханні, і багато читачів побачать серед головних і другорядних персонажів самих себе чи своїх колег.

Практичною цінністю книги “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” є опитувальник, розміщений наприкінці роману. Цей тест допоможе визначити, чи має ваша робоча команда ті вади, які проаналізував автор. Корисним додатком до основної частини твору є пояснення кожної з вад і приклади технік, які допоможуть у боротьбі з цими недоліками.

Цитати з книги «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

От некоторых людей трудно требовать выполнения их обязанностей, потому что они очень милы и всегда готовы прийти на

помощь. От других – потому что на них где сядешь, там и слезешь. Третьи грубы, и с ними лучше не связываться. Проявлять требовательность, добиваться ответственности и выполнения обязательств очень трудно, даже от детей.

Скачати безкоштово книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *