«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

Патрік Ленсіоні – всесвітньо відомий бізнес-консультант, до порад якого прислухаються керівники найбільших компаній Сполучених Штатів. Свій досвід з управлінської діяльності він описав у кількох працях, обравши жанр бізнес-фікшн. Його головне переконання – тільки злагоджена та міцна команда спроможна досягти будь-яких успіхів у сфері бізнесу.

Книга “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” – одна з найвідоміших праць Патріка. Він розкриває основні механізми командоутворення на прикладі роботи однієї IT-компанії, яка опинилася на межі банкрутства через нездоровий психологічний клімат у колективі. На раді директорів було вирішено віддати “кермо влади” пенсіонерці Кетрін Петерсен – людині, далекій від високих технологій. Проте Кетрін володіла надзвичайно важливим умінням – вона могла створити злагоджену робочу команду.

Патрік Ленсіоні детально описує принципи у методі роботи нового генерального директора, у непрямій формі даючи поради читачам, як крок за кроком поступово “зцілити” хворий командний дух і наблизити свою компанію до стрімкого піднесення.

Цікаво читати, як Кетрін Петерсен проводить психологічний аналіз колективу, розкриваючи його вади, допомагає своїм підлеглим виробити спільну мету й віру в успіх. Звичайно, жінку спіткали деякі труднощі, що гальмували її роботу, проте головна героїня вийшла з них переможницею. Книгу “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” обов’язково треба скачати й прочитати тим, хто хоче побудувати потужну команду однодумців або пов’язаний з роботою в колективі.

Дуже вдале рішення автора – перетворити низку повчальних умов і виводів у захоплюючий художній твір. Цей бізнес-роман читається на одному диханні, і багато читачів побачать серед головних і другорядних персонажів самих себе чи своїх колег.

Практичною цінністю книги “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог” є опитувальник, розміщений наприкінці роману. Цей тест допоможе визначити, чи має ваша робоча команда ті вади, які проаналізував автор. Корисним додатком до основної частини твору є пояснення кожної з вад і приклади технік, які допоможуть у боротьбі з цими недоліками.

Цитати з книги «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

От некоторых людей трудно требовать выполнения их обязанностей, потому что они очень милы и всегда готовы прийти на

помощь. От других – потому что на них где сядешь, там и слезешь. Третьи грубы, и с ними лучше не связываться. Проявлять требовательность, добиваться ответственности и выполнения обязательств очень трудно, даже от детей.

Завантажити безкоштовно книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні

Завантажити книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» у форматі:

Рекомендації

Думай і багатій
Думай і багатій Наполеон Гілл
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Ніколи не їжте наодинці ... Кейт Феррацці
Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Scrum. Навчись робити вд... Джефф Сазерленд
Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса
Стратегії геніїв. П’ять ... Девід Б. Іоффі, Майкл Кусумано

Відгуки на книгу «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патріка Ленсіоні