«Сірий» Тарас Титорчук

«Сірий» Тарас Титорчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1134 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сірий» Тараса Титорчука (анотація)

Повість «Сірий» – насичений та моторошний твір про домашнього улюбленця, який вважається найкращим другом людини – про собаку. Тарас Титорчук застережує: навіть вірний та добрий пес, який прожив зі сім’єю майже все своє життя, може виявитися смертельно небезпечним для своїх хазяїв та всього оточення.

Все почалося, коли головному герою книги Вадиму не було ще й п’яти років – його батько привіз додому дике щеня. З того часу Сірий став домашнім улюбленцем всіх членів родини. Лише хлопчик його побоювався – він бачив у хижих очах собаки погляд неприборканого звіра, а клацання зубами під час їжі наводило на Вадима неймовірний страх. Спостерігаючи, як Сірий їсть, маленька дитина думала, що він нібито накопичує сили для чогось страшного. Йшли роки, Вадим дорослішав, проте страх перед собакою йому побороти так і не вдалося…

Книга «Сірий» – це страшна казка, що повністю підтверджує приказку про втечу вовка до лісу, скільки б його не годували. Може, цей собака дійсно мав вовчу кров – ніхто не знає, якими були його батьки. Проте дика натура дорослого пса взяла своє – він став справжнім хижаком, який згодом став наводити жах на всіх оточуючих. Лише ланцюг кілька разів врятував малого Вадима. Проте іноді ланцюг знімався, і Сірий ставав повноцінним членом родини – перебував у домі, з сім’єю відправлявся на прогулянку або рибалку, грав у дворі.

Ця книга змушує задуматися над істинною природою домашніх тварин – чи насправді вони є домашніми? Людина приручає своїх менших братів, з одного боку піклується про них, проте іноді такий полон є справжнім стражданням для волелюбних натур. Їхня злість та роздратування накопичується і одного разу проривається несподіваним вибухом. Окрім того, через безпорадність тварин вони мусять терпіти знущання, на які іноді наважуються їхні хазяї, та байдужість до їхніх потреб. Подібні випадки присутні і у цьому творі.

У нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн або скачати без реєстрації повість «Сірий» Тараса Титорчука. Цей твір безкоштовно доступний у форматах fb2, txt, rtf та epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сірий» Тараса Титорчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сірий» Тараса Титорчука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сірий» Тараса Титорчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *