«Співуча пташка» Сесілія Агерн

«Співуча пташка» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1517 переглядів
1517 переглядів

Про книгу «Співуча пташка» Сесілії Агерн

Сесілія Агерн – відома ірландська авторка пронизливих та драматичних романів, твори якої нікого не залишають байдужими. Її книга “Співуча пташка” – це запрошення читача до світу чарівних мрій та натхненного кохання, до краси та потворності людської душі, до великих можливостей та придушення вільного духу, де серед строкатого життєвого різнобарв’я можна знайти сенс буття або втратити його назавжди.

Починаючи читати роман “Співуча пташка”, з перших сторінок занурюєшся у велич дикої природи Ірландії – в її синь озер, суворість гір та велич дрімучих лісів. Саме тут, у віддаленні від цивілізації та людської спільноти, у невеличкому будинку живе головна героїня Лора – молода жінка, яка наділена від природи надзвичайним талантом – точно відтворювати будь-які звуки оточення, за що її можна порівняти з пташкою лірохвостом. Сховавшись від людей, Лора відчуває спокій та зберігає сімейну таємницю, що вплинула на її спосіб життя. Проте одна зустріч кардинально змінює подальшу долю жінки.

Соломон трапився в її житті випадково, проте це було палке взаємне кохання з першого погляду. Зачарований дивними здібностями дівчини, чоловік вмовляє її поїхати з ним до Дубліна – там на неї чекатиме зіркова слава та шалені гроші. Погоджуючись заради Соломона на все, Лора потрапляє до метушливого та гамірного міста і розуміє, що тут, серед великого скупчення людей, вона не зможе залишитися. Її тягне до природи й тиші, адже дика пташка лише тоді буде щасливою, коли опиниться на волі. Головній героїні доведеться зробити нелегкий вибір – слава та коханий чи воля та самотність…

Сесілія Агерн надзвичайно тонко розкриває всі відтінки емоцій головних героїв, показуючи драматизм та цікавий розвиток їхніх стосунків. Сюжети та персонажі творів письменниці вражають своєю реалістичністю, і книга “Співуча пташка” не є виключенням. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю ліричну історію, ви залишитесь в полоні стійкого післясмаку та глибоких роздумів щодо істинних і фальшивих життєвих цінностей.

Цитати з книги «Співуча пташка» Сесілії Агерн

Слишком много дел, и слишком мало времени.

Как может быть домом то место, где ты никому не нужна?

Словам придают слишком много значения.

Все меняется, и нам приходится.

Завантажити безкоштовно книгу «Співуча пташка» Сесілії Агерн

Рекомендації

Відгуки на книгу «Співуча пташка» Сесілії Агерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *