«Таємне джерело» Андрій Кокотюха

«Таємне джерело» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3727 переглядів
3727 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи (анотація)

Андрій Анатолійович Кокотюха – не просто талановитий письменник, а майстер подавати гострі суспільні проблеми під пікантним соусом незвичайних метафор та зіставлень. Його книга “Таємне джерело” – це гостросюжетна детективна історія з яскраво вираженим соціальним підтекстом. Читати цей твір буде цікаво всім, хто хоче дізнатися правду про тиху, проте вперту боротьбу українців з радянською владою в далекі післявоєнні часи, коли життя в Україні здавалося налагодженим та квітучим.

Головний герой роману “Таємне джерело” Ігор Князевич розслідує кілька дивних убивств, які здаються не пов’язаними одне з одним. Всі докази приводять його до дрімучого лісу, де чоловік знаходить загадкове джерело, оповите народними легендами й чутками.

За повір’ям, цей містичний струмок може оживити добру людину та знищити тих, в кого зле серце. Багато хто намагався розкрити таємницю цього моторошного місця, проте це призводило до одних лише трагедій. Тепер Ігор, стоячи біля кількох трупів поряд з джерелом, вирішив взятися за цю небезпечну справу. Якими несподіваними знахідками обернеться це розслідування, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цю захоплюючу книгу.

Андрій Анатолійович Кокотюха створив цікавий мікс з детективного сюжету та опису радянського життя на Західній Україні на початку 80-х років минулого століття. Роман “Таємне джерело” висвітлює реальне ставлення західних українців до тогочасної влади, занурюючи читача у страшну атмосферу нав’язування хибних ідей та залякування. Їм нічого більше не залишалося, як робити вигляд, що вони змирилися з радянським терором, проте спроби визволити свою націю не згасали ніколи.

Для тих, хто хоче насолодитися глибокою та актуальною на сьогодні книгою, цей твір стане справжньою знахідкою. З ним ви зіставите історію з сучасністю, поміркуєте над гострими соціальними проблемами, прослідкуєте за драматичною любовною лінією та розчинитесь в містиці й детективних інтригах.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *