«Таємне джерело» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Таємне джерело» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємне джерело» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Андрій Анатолійович Кокотюха – не просто талановитий письменник, а майстер подавати гострі суспільні проблеми під пікантним соусом незвичайних метафор та зіставлень. Його книга “Таємне джерело” – це гостросюжетна детективна історія з яскраво вираженим соціальним підтекстом. Читати цей твір буде цікаво всім, хто хоче дізнатися правду про тиху, проте вперту боротьбу українців з радянською владою в далекі післявоєнні часи, коли життя в Україні здавалося налагодженим та квітучим.

Головний герой роману “Таємне джерело” Ігор Князевич розслідує кілька дивних убивств, які здаються не пов’язаними одне з одним. Всі докази приводять його до дрімучого лісу, де чоловік знаходить загадкове джерело, оповите народними легендами й чутками.

За повір’ям, цей містичний струмок може оживити добру людину та знищити тих, в кого зле серце. Багато хто намагався розкрити таємницю цього моторошного місця, проте це призводило до одних лише трагедій. Тепер Ігор, стоячи біля кількох трупів поряд з джерелом, вирішив взятися за цю небезпечну справу. Якими несподіваними знахідками обернеться це розслідування, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цю захоплюючу книгу.

Андрій Анатолійович Кокотюха створив цікавий мікс з детективного сюжету та опису радянського життя на Західній Україні на початку 80-х років минулого століття. Роман “Таємне джерело” висвітлює реальне ставлення західних українців до тогочасної влади, занурюючи читача у страшну атмосферу нав’язування хибних ідей та залякування. Їм нічого більше не залишалося, як робити вигляд, що вони змирилися з радянським терором, проте спроби визволити свою націю не згасали ніколи.

Для тих, хто хоче насолодитися глибокою та актуальною на сьогодні книгою, цей твір стане справжньою знахідкою. З ним ви зіставите історію з сучасністю, поміркуєте над гострими соціальними проблемами, прослідкуєте за драматичною любовною лінією та розчинитесь в містиці й детективних інтригах.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємне джерело» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Завантажити книгу «Таємне джерело» у форматі:

Рекомендації

Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан
раКУРС
раКУРС Світлана Талан
Намір
Намір Любко Дереш
Біґ Мак. Перезавантаження
Біґ Мак. Перезавантаження Сергій Жадан

Відгуки на книгу «Таємне джерело» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна