«Таємне джерело» Андрій Кокотюха

«Таємне джерело» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1602 переглядів
1602 переглядів

Про книгу «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи

Андрій Анатолійович Кокотюха – не просто талановитий письменник, а майстер подавати гострі суспільні проблеми під пікантним соусом незвичайних метафор та зіставлень. Його книга “Таємне джерело” – це гостросюжетна детективна історія з яскраво вираженим соціальним підтекстом. Читати цей твір буде цікаво всім, хто хоче дізнатися правду про тиху, проте вперту боротьбу українців з радянською владою в далекі післявоєнні часи, коли життя в Україні здавалося налагодженим та квітучим.

Головний герой роману “Таємне джерело” Ігор Князевич розслідує кілька дивних убивств, які здаються не пов’язаними одне з одним. Всі докази приводять його до дрімучого лісу, де чоловік знаходить загадкове джерело, оповите народними легендами й чутками.

За повір’ям, цей містичний струмок може оживити добру людину та знищити тих, в кого зле серце. Багато хто намагався розкрити таємницю цього моторошного місця, проте це призводило до одних лише трагедій. Тепер Ігор, стоячи біля кількох трупів поряд з джерелом, вирішив взятися за цю небезпечну справу. Якими несподіваними знахідками обернеться це розслідування, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цю захоплюючу книгу.

Андрій Анатолійович Кокотюха створив цікавий мікс з детективного сюжету та опису радянського життя на Західній Україні на початку 80-х років минулого століття. Роман “Таємне джерело” висвітлює реальне ставлення західних українців до тогочасної влади, занурюючи читача у страшну атмосферу нав’язування хибних ідей та залякування. Їм нічого більше не залишалося, як робити вигляд, що вони змирилися з радянським терором, проте спроби визволити свою націю не згасали ніколи.

Для тих, хто хоче насолодитися глибокою та актуальною на сьогодні книгою, цей твір стане справжньою знахідкою. З ним ви зіставите історію з сучасністю, поміркуєте над гострими соціальними проблемами, прослідкуєте за драматичною любовною лінією та розчинитесь в містиці й детективних інтригах.

Скачати безкоштово книгу «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємне джерело» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *