«Відлуння любові: жінки»

«Відлуння любові: жінки»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1050 переглядів
1050 переглядів

Короткий зміст книги «Відлуння любові: жінки» (анотація)

Книга «Відлуння любові: жінки» – це влучна добірка оповідань двадцяти авторів про Кохання – велике й страшне почуття, що в змозі перевернути життя, кинути до прірви або підняти на крилах до самісіньких небес. Збірник містить новели як відомих вітчизняних письменниць (наприклад, Еліни Заржицької, Алли Марковської, Світлани Талан, Ганни Ткаченко), так і молодих авторів, які тільки роблять перші кроки у письменстві. Проте всі оповідання об’єднує сумна ніжність, зворушлива щирість та глибина почуттів, що затьмарюють серце і розум головних персонажів.

Усі головні герої збірки «Відлуння любові: жінки» – представниці прекрасної статі. Через їхні почуття відкриваються найвразливіші місця їхньої натури, вони стають беззахисними та спроможними на все заради збереження свого щастя.

Цю книгу можна назвати справжнім довідником з жіночої психології, настільки яскраво розкритий внутрішній світ героїнь. Читаючи будь-який з цих творів, відчуваєш у сюжетах щось до болі знайоме і ніби дивишся у дзеркало, порівнюючи себе з книжковими образами.

Кохання існувало завжди – у чарівних снах і сірій буденності, серед нових технологій та снарядів часів Другої світової війни; воно зачіпає серця зовсім юних та недосвідчених життям дівчат і жінок, волосся яких торкнула сивина… Порятунку від цього почуття немає – воно вщент розбиває ту маску, якою ми закриваємося від жорстоких реалій та яка робить нас сильними.

Якщо ви хочете навчитися жити з коханням у серці, треба зробити неймовірні зусилля над собою. У цій книзі ви знайдете безліч прикладів того, яких жертв потребує це почуття та якими ілюзіями воно огортає жіночі душі.

Під однією обкладинкою зібралися твори різних жанрів. Тут ви зустрінете і гостросюжетні фантастичні оповідання, і проникливі історії про наших сучасників, і філософські нариси, і романтичні казки для дорослих… Кохання, що об’єднує всі новели, мандрує з однієї епохи до іншої, руйнуючи часові й просторові межі.

Якщо ви бажаєте відпочити з душевними романтичними творами, радимо скачати «Відлуння любові: жінки» на сайті нашої бібліотеки або читати її онлайн безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування творів – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Відлуння любові: жінки» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Відлуння любові: жінки» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відлуння любові: жінки»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *