«Відлуння любові: жінки»

«Відлуння любові: жінки»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відлуння любові: жінки»

Книга «Відлуння любові: жінки» – це влучна добірка оповідань двадцяти авторів про Кохання – велике й страшне почуття, що в змозі перевернути життя, кинути до прірви або підняти на крилах до самісіньких небес. Збірник містить новели як відомих вітчизняних письменниць (наприклад, Еліни Заржицької, Алли Марковської, Світлани Талан, Ганни Ткаченко), так і молодих авторів, які тільки роблять перші кроки у письменстві. Проте всі оповідання об’єднує сумна ніжність, зворушлива щирість та глибина почуттів, що затьмарюють серце і розум головних персонажів.

Усі головні герої збірки «Відлуння любові: жінки» – представниці прекрасної статі. Через їхні почуття відкриваються найвразливіші місця їхньої натури, вони стають беззахисними та спроможними на все заради збереження свого щастя.

Цю книгу можна назвати справжнім довідником з жіночої психології, настільки яскраво розкритий внутрішній світ героїнь. Читаючи будь-який з цих творів, відчуваєш у сюжетах щось до болі знайоме і ніби дивишся у дзеркало, порівнюючи себе з книжковими образами.

Кохання існувало завжди – у чарівних снах і сірій буденності, серед нових технологій та снарядів часів Другої світової війни; воно зачіпає серця зовсім юних та недосвідчених життям дівчат і жінок, волосся яких торкнула сивина… Порятунку від цього почуття немає – воно вщент розбиває ту маску, якою ми закриваємося від жорстоких реалій та яка робить нас сильними.

Якщо ви хочете навчитися жити з коханням у серці, треба зробити неймовірні зусилля над собою. У цій книзі ви знайдете безліч прикладів того, яких жертв потребує це почуття та якими ілюзіями воно огортає жіночі душі.

Під однією обкладинкою зібралися твори різних жанрів. Тут ви зустрінете і гостросюжетні фантастичні оповідання, і проникливі історії про наших сучасників, і філософські нариси, і романтичні казки для дорослих… Кохання, що об’єднує всі новели, мандрує з однієї епохи до іншої, руйнуючи часові й просторові межі.

Якщо ви бажаєте відпочити з душевними романтичними творами, радимо скачати «Відлуння любові: жінки» на сайті нашої бібліотеки або читати її онлайн безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування творів – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Відлуння любові: жінки»

Завантажити книгу «Відлуння любові: жінки» у форматі:

Рекомендації

Реквієм для листопаду
Реквієм для листопаду Дзвінка Матіяш
Країна гіркої ніжності
Країна гіркої ніжності Володимир Савович Лис
Смарагд
Смарагд Валентина Мастєрова
Діва Млинища
Діва Млинища Володимир Савович Лис

Відгуки на книгу «Відлуння любові: жінки»