«Відлуння любові: жінки»

«Відлуння любові: жінки»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
801 переглядів
801 переглядів

Про книгу «Відлуння любові: жінки»

Книга «Відлуння любові: жінки» – це влучна добірка оповідань двадцяти авторів про Кохання – велике й страшне почуття, що в змозі перевернути життя, кинути до прірви або підняти на крилах до самісіньких небес. Збірник містить новели як відомих вітчизняних письменниць (наприклад, Еліни Заржицької, Алли Марковської, Світлани Талан, Ганни Ткаченко), так і молодих авторів, які тільки роблять перші кроки у письменстві. Проте всі оповідання об’єднує сумна ніжність, зворушлива щирість та глибина почуттів, що затьмарюють серце і розум головних персонажів.

Усі головні герої збірки «Відлуння любові: жінки» – представниці прекрасної статі. Через їхні почуття відкриваються найвразливіші місця їхньої натури, вони стають беззахисними та спроможними на все заради збереження свого щастя.

Цю книгу можна назвати справжнім довідником з жіночої психології, настільки яскраво розкритий внутрішній світ героїнь. Читаючи будь-який з цих творів, відчуваєш у сюжетах щось до болі знайоме і ніби дивишся у дзеркало, порівнюючи себе з книжковими образами.

Кохання існувало завжди – у чарівних снах і сірій буденності, серед нових технологій та снарядів часів Другої світової війни; воно зачіпає серця зовсім юних та недосвідчених життям дівчат і жінок, волосся яких торкнула сивина… Порятунку від цього почуття немає – воно вщент розбиває ту маску, якою ми закриваємося від жорстоких реалій та яка робить нас сильними.

Якщо ви хочете навчитися жити з коханням у серці, треба зробити неймовірні зусилля над собою. У цій книзі ви знайдете безліч прикладів того, яких жертв потребує це почуття та якими ілюзіями воно огортає жіночі душі.

Під однією обкладинкою зібралися твори різних жанрів. Тут ви зустрінете і гостросюжетні фантастичні оповідання, і проникливі історії про наших сучасників, і філософські нариси, і романтичні казки для дорослих… Кохання, що об’єднує всі новели, мандрує з однієї епохи до іншої, руйнуючи часові й просторові межі.

Якщо ви бажаєте відпочити з душевними романтичними творами, радимо скачати «Відлуння любові: жінки» на сайті нашої бібліотеки або читати її онлайн безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування творів – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Відлуння любові: жінки»

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відлуння любові: жінки»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *