«Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулія Ендерс

«Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулія Ендерс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10871 переглядів
10871 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулії Ендерс (анотація)

До вашої уваги – його величність кишечник! Так-так, саме він! Ви ще соромитеся говорити про цей дуже важливий та цікавий орган свого тіла? Дарма! Тому що саме від його роботи залежить не тільки гарне фізичне самопочуття, але й ваш настрій та психічний стан. Узагалі, що ми знаємо про кишечник? Здається, зовсім небагато! Але ж це цілий світ зі своїми правилами, обов’язками, громадянами – і навіть злочинцями! Ця книга покликана змінити існуючий стан речей. Ви дізнаєтеся про структуру та принципи роботи кишечника, роль кишкової флори, вплив кишечника на мозок та зв’язок імунної системи і бактерій… Тож запрошуємо до захопливої подорожі травним шляхом! Обіцяємо, нудно не буде!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулії Ендерс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулії Ендерс

В то время как кто-то сидит и изводит себя мыслями вроде "меня никто не любит", "я никому не нужен", его сердце совершает 17-тысячный удар за последние сутки и имеет полное право обидеться и почувствовать себя оскорблённым.

В организме человека,читающего книгу,процесс пищеварения идет куда продуктивнее,чем в организме работающего топ-менеджера

Закулисье нашей жизни всегда намного прозаичнее, чем кажется на первый взгляд. Многое издалека выглядит гораздо привлекательнее, чем вблизи.

Доподлинно известно: чем больше мы едим, тем меньше бодрости ощущаем. Желудок человека чувствует себя хорошо, когда заполнен лишь частично.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла» Джулії Ендерс

Одна відповідь до “Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла”

  1. Арина Арина сказав:

    Ніколи так захопливо я не читала книги про свої внутрішні органи. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла неймовірно корисна та цікава книга. Без зайвої води та нудьги, час пролетів не помітно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *