«#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко

«#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «#ЯНеБоюсьСказати» Насті Мельниченко

У середині 2016 року журналістка та громадська активістка Настя Мельниченко створила соціальний проект, розмістивши його у мережі facebook під хештегом “#ЯНеБоюсьСказати”. Мета цієї акції – дати можливість жінкам розповісти про страшні випадки, пов’язані із сексуальними домаганнями або насильством. Настя розпочала зі своїх історій та закликала дівчат і жінок до відвертості, адже замочування цих жахливих подій може ще більше посилити цю проблему в сучасному суспільстві.

У флешмобі взяло участь багато сотень українок. Багато з них вперше вилили душу й розповіли, про що замовчували кілька років. Починаючи читати ці зізнання, зіткані з болісних спогадів наших сучасниць, стає моторошно від того, що на кожному кроці, навіть у звичайних побутових ситуаціях, нещасну жінку може очікувати велика трагедія. Особливо вражає те, що насильниками стають знайомі люди дівчат і жінок і навіть їхні родичі.

Настя Мельниченко зіткнулася з тим, що багатьох жертв насильства засуджують і звинувачують у тому, що відбулося – мовляв, самі винні, бо носите короткі спідниці або вузькі брюки, провокуючи чоловіків на злочини. Авторка запевняє, що провина лежить лише на чоловіках і звертається до дівчат, щоб вони не навішували на себе ярлики.

Проект “#ЯНеБоюсьСказати” рясніє історіями про те, що зґвалтовані дівчата й жінки не знаходять підтримки в своїй сім’ї та навіть серед правоохоронців. На жаль, багато таких випадків залишаються безкарними. Якщо від насильства страждають маленькі діти, вони навіть не знають, що з ними відбулося і що треба кликати когось на допомогу.

На основі цього проекту активістка написала книгу з однойменною назвою. Мета цього твору – показати підростаючому поколінню та батькам, звідки може прийти насилля та як його запобігти. Крім того, ця відверта книга вчить, як розпізнати, що дитина чи підліток пережили домагання в сексуальному плані, та як правильно будувати стосунки з жертвами насильства.

Книгу “#ЯНеБоюсьСказати” обов’язково треба скачати й прочитати всім підліткам та батькам. Це – своєрідний імунітет проти свавілля нашого суспільства та шлях до розуміння дитячих і підліткових страхів та занепокоєнь.

Завантажити безкоштовно книгу «#ЯНеБоюсьСказати» Насті Мельниченко

Завантажити книгу «#ЯНеБоюсьСказати» у форматі:

Рекомендації

Сирітський потяг
Сирітський потяг Крістіна Бейкер Клайн
Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим
Будь дивом: 50 уроків, щ... Регіна Бретт
Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя
Життя без обмежень. Шлях... Нік Вуйчич
Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя
Бог ніколи не моргає. 50... Регіна Бретт

Відгуки на книгу «#ЯНеБоюсьСказати» Насті Мельниченко