«Замкнене коло» Світлана Талан

«Замкнене коло» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3511 переглядів
3511 переглядів

Короткий зміст книги «Замкнене коло» Світлани Талан (анотація)

Життя Мирослави – суцільний біль. Починаючи з дитячого будинку, біди весь час переслідують її, і не видно кінця мукам жінки…

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Замкнене коло» Світлани Талан українською мовою всім шанувальникам сучасної прози. Ця історія приправлена містикою, але це тільки на перший погляд. Насправді, ми так мало знаємо про закони всесвіту, тому все, що знаходиться за межами нашого сприйняття, ми вважаємо містикою. Можливо, прийшов час поглянути на світ іншими очима?

Головна героїня книги «Замкнене коло» відчуває моральні муки та неспокій. Тим більш, коли їй почала ввижатись покійна бабця зі своїми порадами. Чи варто сліпо слідувати порадам примари, адже біди знову і знову повертаються…

Щоб розібратись, як правильно вчинити і припинити коло нещасть, Мирослава їде в забутий Богом хутір, де живе стара віщунка. Кажуть, стара допомогла багатьом людям, може і їй стане у пригоді?

Ви можете скачати книгу «Замкнене коло» Світлани Талан безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Цей твір стане в пригоді, коли хочеться почитати чогось незвичного і повчального. Приємних вихідних!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Замкнене коло» Світлани Талан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Замкнене коло» Світлани Талан

Кожен дістає те, на що заслужив.

..щастя не можна отримати від нещасть інших.

…кохання не терпить таємничості, воно не може сидіти, замкненим у клітці. Коханню для розквіту, як квітці, треба дати волю.

Ми ніколи не знаємо, де початок, де кінець, а де початок кінця.

Скачати безкоштово книгу «Замкнене коло» Світлани Талан українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замкнене коло» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *