«Замкнене коло» Світлана Талан

«Замкнене коло» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2404 переглядів
2404 переглядів

Про книгу «Замкнене коло» Світлани Талан

Життя Мирослави – суцільний біль. Починаючи з дитячого будинку, біди весь час переслідують її, і не видно кінця мукам жінки…

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Замкнене коло» Світлани Талан українською мовою всім шанувальникам сучасної прози. Ця історія приправлена містикою, але це тільки на перший погляд. Насправді, ми так мало знаємо про закони всесвіту, тому все, що знаходиться за межами нашого сприйняття, ми вважаємо містикою. Можливо, прийшов час поглянути на світ іншими очима?

Головна героїня книги «Замкнене коло» відчуває моральні муки та неспокій. Тим більш, коли їй почала ввижатись покійна бабця зі своїми порадами. Чи варто сліпо слідувати порадам примари, адже біди знову і знову повертаються…

Щоб розібратись, як правильно вчинити і припинити коло нещасть, Мирослава їде в забутий Богом хутір, де живе стара віщунка. Кажуть, стара допомогла багатьом людям, може і їй стане у пригоді?

Ви можете скачати книгу «Замкнене коло» Світлани Талан безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Цей твір стане в пригоді, коли хочеться почитати чогось незвичного і повчального. Приємних вихідних!

Цитати з книги «Замкнене коло» Світлани Талан

Кожен дістає те, на що заслужив.

..щастя не можна отримати від нещасть інших.

…кохання не терпить таємничості, воно не може сидіти, замкненим у клітці. Коханню для розквіту, як квітці, треба дати волю.

Ми ніколи не знаємо, де початок, де кінець, а де початок кінця.

Завантажити безкоштовно книгу «Замкнене коло» Світлани Талан

Рекомендації

Відгуки на книгу «Замкнене коло» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *