Христя Венгринюк

Христя Венгринюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Христі Венгринюк

Біографія Христі Венгринюк

Хри́стя Венгриню́к, повне ім’я Христи́на Ю́ріївна Венгриню́к — українська письменниця (прозаїк, поетеса, драматург), літературознавиця, малює картини.Кандидатка філологічних наук. Захистила кандидатську дисертацію з життя та творчості української письменниці Наталени Королеви. Є співзасновницею видавництва «Чорні вівці», де обіймає посаду головного редактора. Засновниця студії мистецтва «МонмАРТр», де викладала живопис здебільшого діткам з особливостями (з розладами центральної нервової системи, аутизмом, дитячим церебральним паралічем).


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Христі Венгринюк, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Христі Венгринюк допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Христі Венгринюк розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Христі Венгринюк українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Христі Венгринюк в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Христя Венгринюк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *