«Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Наталія Довгопол, Христина Лукащук, Дзвінка Матіяш, Надія Гербіш, Ольга Купріян, Олександра Орлова, Слава Світова, Оксана Лущевська, Таня Стус, Галина Ткачук, Таіс Золотковська, Таня Поставна, Христя Венгринюк

«Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Наталія Довгопол, Христина Лукащук, Дзвінка Матіяш, Надія Гербіш, Ольга Купріян, Олександра Орлова, Слава Світова, Оксана Лущевська, Таня Стус, Галина Ткачук, Таіс Золотковська, Таня Поставна, Христя Венгринюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
47 переглядів
47 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Наталії Довгопол, Христини Лукащук, Дзвінкої Матіяш, Надії Гербіш, Ольги Купріян, Олександри Орловой, Слави Світової , Оксани Лущевської, Тані Стус, Галини Ткачук, Таіс Золотковської, Тані Поставної, Христі Венгринюк (анотація)

«Анатомія письменниці» — це книжка-подорож, книжка-інструмент, книжка-натхнення, де під однією палітуркою зібралися разом сучасні українські авторки та письменниці минулого. Це інтимна розмова про творчість, під час якої ви дізнаєтеся про методи письма кожної авторки, їхні історії успіхів та невдач, джерела ідей, боротьбу з письменницькими блоками та ритуали, що допомагають писати. Також тут ви знайдете важливі інструменти й практичні вправи для розвитку письменницької майстерності та творчості. Ця книжка для вас, щоб ви повірили у свої сили, віднайшли свій авторський голос і почали писати.

Про що розкажуть авторки?

  • Чому я пишу: розповідь про творчий шлях та пошуки власних сенсів.
  • Джерела: звідки беруться ідеї та як із ними працювати, як народжується історія.
  • Ритуали: який режим роботи, коли пишеться краще, самодисципліна і робочий графік письменниці.
  • Світло творчості: контролювати весь процес чи бути провідником?
  • Метод: як триває робота над текстом від чернетки до книжки.
  • Вправи: творчі завдання, поради.

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Наталії Довгопол, Христини Лукащук, Дзвінкої Матіяш, Надії Гербіш, Ольги Купріян, Олександри Орловой, Слави Світової , Оксани Лущевської, Тані Стус, Галини Ткачук, Таіс Золотковської, Тані Поставної, Христі Венгринюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Наталії Довгопол, Христини Лукащук, Дзвінкої Матіяш, Надії Гербіш, Ольги Купріян, Олександри Орловой, Слави Світової , Оксани Лущевської, Тані Стус, Галини Ткачук, Таіс Золотковської, Тані Поставної, Христі Венгринюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *