Тала Владмирова

Тала Владмирова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Тали Владмирового

Біографія Тали Владмирового

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тали Владмирового, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тали Владмирового допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тали Владмирового розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тали Владмирового українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тали Владмирового в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Тали Владмирового

Ти знаєш чим переможці відрізняються від переможених?Переможець-це той, хто зважився на крок, який лякає навіть найзухвалішого ворога.

Випадковість-це прихована присутність Бога.

Любов, зрештою, непогана плата за будь-яке рішення. Особливо, якщо маєш сили щиро всміхнуиися у відповідь.

Бо кохання – це не просто виділення великої кількості ендорфіну, хімічно подібного до морфіну, хай би що там стверджували наукові дослідження.

Відгуки на письменника «Тала Владмирова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *