«Зозулята зими» Дара Корній, Тала Владмирова

«Зозулята зими» Дара Корній, Тала Владмирова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4058 переглядів
4058 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зозулята зими» Дари Корній, Тали Владмирового (анотація)

“Зозулята зими” – нове віяння сучасної української літератури. Ця незвичайна книга написана в жанрі магічного реалізму. Тала Владмирова й Дара Корній запрошують читачів поринути в детективну історію, добряче приправлену містикою.

Події роману розгортаються в сучасному українському місці, куди по справах приїжджає Руслана. Серед засніжених полів головна героїня бачить маленьку дівчинку, проте інші її чомусь не помічають. Згодом виявляється, що містом блукають багато таких дітей. Руслана дізнається, що ці діти загинули, а те, що вона бачить – це їхні душі – потерчата.

Згодом дівчина помічає, що потерчата поводять себе дуже дивно, й вирішує прослідкувати за ними. Головна героїня намагається з’ясувати, як магічна поява дитячих душ пов’язана з дивами й жахами, що відбуваються в незнайомому для неї місті.

Захоплена дівчина спочатку не помічає, що навколо неї вирує достатньо нечисті, і майже кожного дня в місті гинуть впливові й заможні люди. Кожен крок Руслани у розслідуванні додає їй нових загадок та інтриг. Якщо ви хочете пройти з головною героїнею нелегкий шлях розплутування містичних таємниць, радимо скачати й прочитати цю незвичайну книгу.

Незважаючи на казкові елементи, роман “Зозулята зими” вийшов реалістично жахливим – навіть представники нечистої сили – відьми та вампіри – зображені як звичайні люди зі своїми слабкостями та емоціями, а не як могутні чарівники або підступні вбивці. Людяність – головна риса, яка проходить червоною ниткою крізь всю сюжетну лінію. І навіть у негативних персонажів можна знайти щось таке, що змінить ставлення до них, варто лише заглибитися в історію кожного з героїв, пройтись по їхнім життєвим стежинкам.

Тала Владмирова й Дара Корній створили напрочуд атмосферний твір, який особливо цікаво читати взимку, подумки занурюючись у снігові замети й вдихаючи морозне повітря прямо зі сторінок роману. Книга “Зозулята зими” – це прагнення авторів поєднати фентезі з реальністю, показати зв’язок потойбічного та земного, зазирнувши у витоки українського фольклору, створити казку з глибоким життєвим смислом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зозулята зими» Дари Корній, Тали Владмирового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зозулята зими» Дари Корній, Тали Владмирового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *