«1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі

«1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
848 переглядів
848 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі (анотація)

Перша частина книги була розкуплена першого ж дня свого видання! Незвична назва твору — пряма алюзія на роман-антиутопію Джорджа Орвелла «1984». Віра і релігія, кохання й секс, зброя і домашнє насилля, вбивство за переконанням і суїцид, втрата себе й духовна прірва між поколіннями батьків і дітей — усе це майстерно переплетено у детективному сюжеті роману, де події відбуваються у двох паралельних реальностях: Токіо 1984-го і Токіо, за висловлюванням головної героїні Аомаме, «незрозуміло якого (1Q84)» року. До видання увійшла друга книга роману X. Муракамі «1Q84».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «1Q84. Книга ІІ (липень — вересень)» Харукі Муракамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *