«Чоловік на ім’я Уве» Фредрік Бакман

«Чоловік на ім’я Уве» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1205 переглядів
1205 переглядів

Про книгу «Чоловік на ім’я Уве» Фредріка Бакмана

Книга «Чоловік на ім’я Уве» – перша частина романтично-драматичної серії «Асоціація мешканців» – трьох душевних історій про цікавих та непересічних людей, від яких віє сімейним теплом і затишком. Фредрік Бакман запрошує всіх бажаючих до невеличкого будинку, де мешкає старий буркотун Уве – самотній чоловік, якому все навколо не подобається.

Сусіди потерпають від його постійних зауважень, а дратівливість, яку він розповсюджує навколо, заважає йому знайти друзів. Та все змінюється, коли нові сусіди раптово пошкоджують поштову скриньку Уве. Зближення буркотливого старого з молодою родиною – необхідність для самотнього чоловіка, щоб розкрити своє серце та виплеснути біль, що накопичилась за довгі роки й десятиріччя…

Починаючи читати онлайн цей надзвичайний твір, відразу відчуваєш його душевність і тепло, якими автор дбайливо огорнув усіх персонажів та антураж книги. На очах читача відбуваються дивні метаморфози: разом з загадковим Уве він занурюється в самісіньку глибину його життя, де можна знайти витоки його характеру та світосприйняття.

Головний герой виявився дуже доброю та співчутливою людиною, який заховав свої найкращі людські якості подалі від жорстокого й байдужого світу після кількох трагедій і душевних потрясінь. Його зворушливі розповіді змусять замислитися над тим, як дії однієї людини можуть кардинально змінити долю інших.

Роман «Чоловік на ім’я Уве» має дивну манеру написання. З одного боку, його сторінки пройняті добрим гумором, проте у книзі настільки багато болючих моментів, що неможливо читати цю історію без сліз. Кінцівка твору дарує відчуття гармонії та затишку і, незважаючи на сумні фінальні нотки, хочеться огорнути цим романом увесь світ, щоб він став трохи добрішим й людянішим.

Якщо ви готові до вивільнення своїх емоцій, радимо скачати «Чоловік на ім’я Уве» Фредріка Бакмана. В нашій віртуальній бібліотеці ви знайдете цей та інші твори талановитого шведського письменника безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо обрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чоловік на ім’я Уве» Фредріка Бакмана