«Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)» Гел Елрод

«Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)» Гел Елрод

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
48545 переглядів
48545 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)» Гела Елрода (анотація)

Книга «Чудовий ранок. Як не проспати життя» вважається однією з найкращих у світі по тайм-менеджменту. Цей посібник зможе навчити вас не тільки раннім пробудженням, але й реалізації свого потенціалу, ефективному використанню часу, а також втіленню в житті ваших найсміливіших мрій.

Завдяки книзі ви зможете за короткий проміжок часу переналаштувати своє життя. Тому якщо ви дійсно хочете відчути зміни, негайно починайте читати онлайн книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода українською мовою. Найбільша перевага посібника – це наявність величезної кількості технік, які допомагають не проспати своє життя, а насолоджуватись кожною його миттю.

Ваше життя кардинально зміниться після прочитання цієї книги. Якщо ви почнете прокидатись раніше, надягати кросівки та виходити на пробіжку, то скинете не тільки зайві кілограми, але й вантаж свого минулого. Перший час буде нелегко, але потім та гордість за себе, яку ви відчуєте, допомагатиме рухатись вгору!

У вас є можливість скачати книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)» Гела Елрода українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)» Гела Елрода

4 відповіді до “Чудовий ранок. Як не проспати життя (Магія ранку)”

  1. Христина Христина сказав:

    Вибачте, я не розумію де саме скачати книгу

  2. natalia natalia сказав:

    магія ранку

  3. Марина Марина сказав:

    Завдяки книзі «Чудовий ранок» я почала змінювати своє життя. Вона дала дієву пораду, як варто починати свій день. Це перша мотиваційна книга, яку я прочитала. Рекомендую, вона варта уваги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *