«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод

«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод

  • Назва: Чудовий ранок. Як не проспати життя
  • Письменник: Гел Елрод
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7513-22-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1431 переглядів
1431 переглядів

Про книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода

Книга «Чудовий ранок. Як не проспати життя» вважається однією з найкращих у світі по тайм-менеджменту. Цей посібник зможе навчити вас не тільки раннім пробудженням, але й реалізації свого потенціалу, ефективному використанню часу, а також втіленню в житті ваших найсміливіших мрій.

Завдяки книзі ви зможете за короткий проміжок часу переналаштувати своє життя. Тому якщо ви дійсно хочете відчути зміни, негайно починайте читати онлайн книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода українською мовою. Найбільша перевага посібника – це наявність величезної кількості технік, які допомагають не проспати своє життя, а насолоджуватись кожною його миттю.

Ваше життя кардинально зміниться після прочитання цієї книги. Якщо ви почнете прокидатись раніше, надягати кросівки та виходити на пробіжку, то скинете не тільки зайві кілограми, але й вантаж свого минулого. Перший час буде нелегко, але потім та гордість за себе, яку ви відчуєте, допомагатиме рухатись вгору!

У вас є можливість скачати книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *