«Чумак» Марко Вовчок

«Чумак» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2224 переглядів

Короткий зміст книги «Чумак» Марко Вовчок (анотація)

Марія Вілінська (псевдонім – Марко Вовчок) – єдина жінка-письменниця в українській літературі наприкінці 50-х років ХІХ століття. Вона була росіянкою за походженням, проте дебютувала як українська авторка. Основною тематикою творчості Вовчок є трагізм життя селянства за часів кріпаччини. Письменниця описувала тяжку долю бідних людей, і цим можна пояснити її тяжіння до жанру оповідання-«долі».

Одним з таких оповідань є «Чумак» – історія про нещасливе кохання, страждання й розлуку. Головні герої Гриць та Марина хотіли бути разом усе життя, проте їх жорстоко розлучили. Марину віддали силоміць за нелюба, й через це Грицеве серце назавжди було розбите. Тому юнак намагається подолати скруту в чумацьких мандрах.

Книга «Чумак» сповнена щирості, емоційної схвильованості й справжніх людських почуттів. Це оповідання на родинно-побутову тему побудовано на контрасті ідилічного початку й трагічного кінця. Воно буде цікавим для прочитання й допоможе читачеві глибше познайомитись із творчістю відомої української письменниці.

Для того щоб розпочати читання, достатньо скачати книгу «Чумак» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), зручних для використання на будь-яких мобільних пристроях. Якщо вам зручніше читати онлайн книгу «Чумак» Марка Вовчка українською мовою, ви можете це зробити на нашому сайті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чумак» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чумак» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чумак» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Чумак» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чумак» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *