«Деміан» Герман Гессе

«Деміан» Герман Гессе

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4369 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Деміан» Германа Гессе (анотація)

Історія дорослішання та духовних пошуків молодої людини, що розкриває складні філософські та психологічні проблеми. Книга, про яку великий Томас Манн писав, що вона надає “незабутньо електризуючу дію”, і порівнював її з “Стражданнями юного Вертера”. Знаковий твір, який справив величезний вплив на подальшу творчість автора. Без “Деміана” не було б у літературі XX століття знаменитих “Степового вовка” та “Гри у бісер”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Деміан» Германа Гессе українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Деміан» Германа Гессе українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Деміан» Германа Гессе

Одна відповідь до “Деміан”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Про “Деміан” розповіла мені однокурсниця, заінтригувала, тому я майже одразу скачала та почала читати. Інтересно, ніколи раніше подібного не бачила. На мить мені здалось, що я відчуваю те ж, що відчував головний герой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *