«Коли приходить темрява» Ксенія Циганчук

«Коли приходить темрява» Ксенія Циганчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1319 переглядів
1319 переглядів

Про книгу «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук

Книга «Коли приходить темрява» – моторошний трилер з яскравим детективним присмаком. Ксенія Циганчук змалювала нашу сучасність і реальність, що блукає українськими містечками та змушує ціпеніти від жаху. На цей раз вона дісталася Рівного – здавалося б, спокійного міста. Проте вбивці зустрічаються де завгодно, і головному герою Назару довелося зіграти зі злодієм у страшну гру.

Назар опинився біля вбитого знайомого випадково – і став першим свідком його жахливої смерті. Від того часу хлопець відчував, що ніби хтось спостерігає за ним крижаним і сповненим ненависті поглядом. Інтуїція ще ніколи не підводила Назара – він зрозумів, що став об’єктом полювання загадкового вбивці, який залишав після себе страшні наслідки нелюдських злочинів. Головному герою нічого більше не залишалося як розпочати власне розслідування. Тим паче, що хлопець дізнався: хтось стежить за квартирою його дівчини Лізи та не спускає очей з його молодшої сестри.

Атмосфера романа «Коли приходить темрява» огортає читача неймовірним напруженням, яке зростає з кожною новою сторінкою. Починаючи читати онлайн цю драматичну історію, розумієш – саме так дивиться темрява, що стала в цьому сюжеті майже живою істотою.

Протистояння набуває особливої драматизації вже в середині твору – головний герой опиняється на самоті проти могутнього ворога, і життя його та його близьких висить на волосинці. Коло звужується, і хлопець майже впритул наближається до вбивці, готовий сміливо зазирнути йому в очі. Непередбачуваний фінал книги з розкриттям головної інтриги здивує навіть найприскіпливіших шанувальників детективів.

Серед сучасної української літератури, на жаль, поки що мало детективних історій, і ця книга посіла гідне місце серед них. Незважаючи на те, що даний твір є дебютним для письменниці, він отримав премію «Український пістоль» – відзнаку якісних національних детективів.

Пропонуємо скачати «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Матеріали електронної бібліотеки знаходяться у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук

Ми ж бо не знаємо себе, не можемо відати, на що здатні. Не можемо знати, коли наша психіка зіграє з нами злий жарт.

…ми постійно перебуваємо у небезпеці. Де б ми не були, з нами постійно крокує НАШ ВОРОГ — МИ.

…кожен з нас здатен будь-якої миті скоїти злочин. Навіть убивство. Адже ти ніколи не знаєш, коли «Воно» твого найліпшого друга переможе його «Над-я».

Цікаво, але людина завжди відводить погляд перед сильнішим, визнаючи тим свою слабкість і покірність перед тим, у чиї очі дивилася.

Скачати безкоштово книгу «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *