«Кишеня, повна жита» Аґата Крісті

«Кишеня, повна жита» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1548 переглядів
1548 переглядів

Про книгу «Кишеня, повна жита» Аґати Крісті

Книга “Кишеня, повна жита” – чергова зустріч з милою старою жінкою міс Марпл, яка майстерно володіє талантом слідчого. На цей раз Аґата Крісті пропонує своїй героїні та читачам розплутати цілу серію вбивств, пов’язаних зі страшною сімейною таємницею.

Ласкаво просимо до невеличкого селища Сент-Мері-Мід з його затишністю та загадковістю. З першої сторінки твір захопить вас своєю витонченою аристократичною атмосферою сільської Англії – охайними будиночками, доглянутими садочками та обов’язковими вечірніми чаюваннями. Цей роман рекомендується читати тим, хто хоче відчути насолоду від справжнього класичного детектива з неочікуваними сюжетними поворотами й неперевершеною аналітичною діяльністю головної героїні.

Сюжет книги “Кишеня, повна жита” закручується навколо впливового бізнесмена Рекса Фортеск’ю, якого було отруєно за чашкою ранкового чаю в його власному офісі. Проте це здається тільки на перший погляд. Стає відомо, що отрута була підсипана нещасному ще вдома, і здійснити це вбивство міг хто завгодно – кожному члену родини Рекса це було вигідно.

Найжахливіше чекає попереду – це отруєння виявилось тільки першою ланкою у низці жахливих злочинів. Згодом гинуть ще двоє людей, і ситуація стає тупиковою. Міс Марпл розпочинає пошук істини за відомим тільки їй сценарієм, який відкриває зовсім неочікувані факти. Як вплітаються в розслідування кілька зерняток жита, знайдених в кишені Рекса, та забавні дитячі віршики, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей захоплюючий роман.

Аґата Крісті змальовує головну героїню з особливою любов’ю та натхненням. Ця тендітна жіночка з гострим розумом не тільки вміє блискуче розв’язувати будь-які головоломки, розкладаючи факти по поличках, а й є тонким психологом.

У книзі “Кишеня, повна жита” міс Марпл взаємодіє з поліцейським інспектором Нілом та непомітно для оточуючих керує розслідуванням, повертаючи його у потрібний для неї бік. Фінал цієї напруженої історії з багатьма підозрюваними та цілим клубком інтриг змушує читача відкрити рота від подиву.

Завантажити безкоштовно книгу «Кишеня, повна жита» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кишеня, повна жита» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *