«Молодий місяць» Стефені Маєр

«Молодий місяць» Стефені Маєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
507 переглядів
507 переглядів

Про книгу «Молодий місяць» Стефені Маєр

Роман “Молодий місяць” є другою книгою серії “Сутінкова сага”, що занурює читача у моторошний та привабливий фентезійний світ, в якому вампіри та вовки вміють віддано кохати та відчайдушно боротися за свої почуття. Стефені Маєр додає головній героїні Белі ще низку випробувань, на цей раз розлучивши дівчину з коханим Едвардом.

Едвард і Бела, здавалося б, ідеальна пара: вони кохають одне одного і готові заради своїх почуттів пожертвувати чим завгодно. Проте це і руйнує їхнє щастя. Едвард – вампір, і стосунки зі звичайною земною дівчину у його клані під суворою забороною. Розуміючи, що його рідні можуть завдати коханій шкоди або перетворити її на вампіра, хлопець змушений залишити її задля її безпеки.

Вбита горем дівчина шукає підтримки і розради у свого друга дитинства Джейкоба, який таємно кохає Белу вже не один рік. Проте у Джейкоба є одна таємниця – він належить до темних сил, ще більш небезпечних, аніж арістократичні вампіри.

Стефені Маєр продовжувати знайомити читача з подробицями свого фентезійного світу, завдяки чому книга “Молодий місяць” підкорює своєю атмосферністю та драматизмом. Більш глибоко розкривається образ Бели – тепер головна героїня демонструє не тільки тягу до романтики та жертовність заради кохання, а й свої слабкості, страхи та дещо егоїстичні наміри, користуючись великодушністю Джейкоба.

Якщо в першій частині “Сутінкової саги” центральним персонажем є Едвард – ми бачимо у всіх деталях його суперечливий образ, знайомимося з його родиною, звичками та способом життя вампірів, то в книзі “Молодий місяць” читач спостерігає за життям Джейкоба – за його дорослішанням, внутрішнім світом, мотивами поведінки тощо.

Поряд з розкриттям образу Джейкоба червоною ниткою крізь всю історію проходить страждання Бели від болючого кохання до вампіра. Починаючи читати роман, одразу помічаєш прив’язаність дівчини до свого друга. Чи може ця дружба вилитися у дещо більше? Ви дізнаєтесь відповідь на це кохання та багато цікавих подробиць стосунків Бели та Джейкоба, якщо вирішите скачати цей хвилюючий твір.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Молодий місяць» Стефені Маєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *