«Нація» Марія Матіос

«Нація» Марія Матіос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1197 переглядів
1197 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нація» Марії Матіос (анотація)

Книга «Нація» Марії Матіос – багатогранна, неоднозначна та водночас велична картина того, якими різними можуть бути люди. Слово, яке закладена в назву книги, після прочитання останньої набуває десятки, якщо не сотні сенсів та трактувань. Ці пояснення не мають ані чорного, ані білого відтінку. В них водночас містяться героїчні та трагічні сторінки, що змушують замислитись не тільки над історією свого народу, але й над тим, скільки разів його намагались придушити, знищити та просто позбавити права на існування.

Історія Матіос змальовує Фенікса, яким в її книзі є український народ. Важко порівняти його долю з долею будь-якого іншого народу, адже попри всі знущання та катування він зміг не тільки зберегти свою ідентичність та самобутню красу, але й залишився живим, відродившись з попелу, як казкова птаха. Сюжет письменниці розповідає про український народ на прикладі долі однієї жінки, життя якої мало стільки болю та страждання, що це важко уявити в сучасних реаліях. Водночас, Матіос важко звинуватити у вигадці, адже той, хто знає історію, може легко уявити сцени, що описані авторкою.

Письменниця та її героїня безжальна до тих, хто катував та знедолював життя простих українців. Вони цього не заслуговували, прагнучи, як і кожна людина в світі, жити спокійним та щасливим життям. Проте їх позбавили цього людського щастя і про те, як це було, пише письменниця, викликаючи самі щирі емоції.

Слухати аудіокнигу «Нація» Марії Матіос онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нація» Марії Матіос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нація» Марії Матіос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нація» Марії Матіос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нація» Марії Матіос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *