«Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі

«Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
226 переглядів
226 переглядів

Про книгу «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі

Всесвітню популярність японський письменник Харукі Муракамі здобув завдяки незвичайному вмінню передавати аудиторії свою власну життєву філософію. Автор вчить нас простим речам, котрі допомагають змінюватись на краще, відмовлятись від шкідливих звичок та досягати гармонії з навколишнім світом.

Почавши читати онлайн книгу «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі українською мовою, ви збагнете, як зробити своє життя спокійнішим, як уповільнити його стрімкий ритм та нарешті почати насолоджуватись сьогоденням.

На сторінках свого видання автор розповідає, що свого часу допомогло йому досягти спокою. Його життя було дуже стрімким. Досить часто він не знаходив часу, щоб просто перевести подих. Постійна біганина виснажувала його і тоді він зрозумів, наскільки важливу роль відіграє баланс між роботою та дозвіллям.

Досить скоро автор книги «Про що я говорю, коли говорю про біг» знайшов час для мандрівок і тоді він зрозумів, наскільки багато втратив в минулому. За дуже короткий проміжок часу він побував в різних країнах та відкрив для себе досить багато нового.

Що радить своїй аудиторії відомий письменник? Від чого пропонує відмовитись, а що рекомендує включити в своє життя? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *