«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1903 переглядів
1903 переглядів

Про книгу «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Книга “Протистояння. Том 2” – продовження містичної та філософської драми з постапокаліптичними мотивами від творця найжахливіших та найатмосферніших творів. Стівен Кінг розгортає боротьбу Темних і Світлих сил, яка більше нагадує шахову партію між сильними й хитрими противниками. Тільки люди в цій партії – звичайні пішки, притягнуті для рівноваги до різних полюсів.

Після того, як військові випадково випустили із секретної лабораторії страшний вірус грипу, загинуло 99% населення планети. Ті, хто залишився в живих, почали пристосовуватися до нового життя, намагаючись вибратися з хаосу та самотності. Проте зародження нового суспільства не обійшлося без допомоги містичних сил.

І ось у центрі сюжету книги “Протистояння. Том 2” з’являється Темна Людина без обличчя на ім’я Рендал Флег – втілення демонічного зла в образі привабливого та харизматичного незнайомця. Він може маніпулювати свідомістю та приходить уві сні, запрошуючи до своєї команди. Флег збирає своє військо, що складається зі злочинців, негідників і всіх, хто готовий служити темним ідеалам та має бажання отримати абсолютну владу.

Розуміючи свої помилки і намагаючись побудувати морально здорове суспільство, люди виступають злагодженою армією проти демонічного Флега й отримують підтримку в образі Матінки Абагейл, яка є втіленням Божої сили. Незважаючи на те, що Стівен Кінг чітко розділив людей на два табори, у кожного з персонажів є своя драматична історія життя, особливості характеру, емоційний світ. І фінальна перемога буде залежати від того, наскільки цільними й переконливими будуть уявлення про майбутнє.

Цікаво читати, як було організовано життя в кожній з двох громад. Не може не зачепити спільнота щирих та відкритих людей, які жили за принципами чесності, відповідальності й гуманізму, повністю відмовившись від грошей. Можливо, така модель суспільства є рятівною для нашої сучасності.

Книга “Протистояння. Том 2” – це застереження людства від неминучої загибелі цивілізації. Там, де переважають руйнівні мотиви, не можна побудувати спільноту щасливих людей. Щоб побачити всю глибину моральної прірви, в якій опинилося сучасне суспільство, треба скачати й уважно прочитати цей повчальний твір.

Цитати з книги «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Потому что человек, способный украсть твой дневник и копаться в твоих мыслях, — это человек без особых принципов и лишенный всякой порядочности.

Жизнь — такое колесо, на котором долго не удержится ни один человек.

И все всегда кончается тем, что, описав круг, оно снова возвращается к исходной точке.

Жизнь –это карусель, на которой никому не дано удержаться надолго. И она всегда в конце концов возвращается на то же самое место, замыкая круг.

Я не гончар, и не гончарный круг, я — глина, но разве ценность достигнутой формы не зависит в той же степени от внутренних свойств глины, что и от гончарного круга и таланта Мастера?

Завантажити безкоштовно книгу «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *