«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5154 переглядів
5154 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга (анотація)

Книга “Протистояння. Том 2” – продовження містичної та філософської драми з постапокаліптичними мотивами від творця найжахливіших та найатмосферніших творів. Стівен Кінг розгортає боротьбу Темних і Світлих сил, яка більше нагадує шахову партію між сильними й хитрими противниками. Тільки люди в цій партії – звичайні пішки, притягнуті для рівноваги до різних полюсів.

Після того, як військові випадково випустили із секретної лабораторії страшний вірус грипу, загинуло 99% населення планети. Ті, хто залишився в живих, почали пристосовуватися до нового життя, намагаючись вибратися з хаосу та самотності. Проте зародження нового суспільства не обійшлося без допомоги містичних сил.

І ось у центрі сюжету книги “Протистояння. Том 2” з’являється Темна Людина без обличчя на ім’я Рендал Флег – втілення демонічного зла в образі привабливого та харизматичного незнайомця. Він може маніпулювати свідомістю та приходить уві сні, запрошуючи до своєї команди. Флег збирає своє військо, що складається зі злочинців, негідників і всіх, хто готовий служити темним ідеалам та має бажання отримати абсолютну владу.

Розуміючи свої помилки і намагаючись побудувати морально здорове суспільство, люди виступають злагодженою армією проти демонічного Флега й отримують підтримку в образі Матінки Абагейл, яка є втіленням Божої сили. Незважаючи на те, що Стівен Кінг чітко розділив людей на два табори, у кожного з персонажів є своя драматична історія життя, особливості характеру, емоційний світ. І фінальна перемога буде залежати від того, наскільки цільними й переконливими будуть уявлення про майбутнє.

Цікаво читати, як було організовано життя в кожній з двох громад. Не може не зачепити спільнота щирих та відкритих людей, які жили за принципами чесності, відповідальності й гуманізму, повністю відмовившись від грошей. Можливо, така модель суспільства є рятівною для нашої сучасності.

Книга “Протистояння. Том 2” – це застереження людства від неминучої загибелі цивілізації. Там, де переважають руйнівні мотиви, не можна побудувати спільноту щасливих людей. Щоб побачити всю глибину моральної прірви, в якій опинилося сучасне суспільство, треба скачати й уважно прочитати цей повчальний твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Потому что человек, способный украсть твой дневник и копаться в твоих мыслях, — это человек без особых принципов и лишенный всякой порядочности.

"Когда ты кусаешь ладонь, которая тебя кормит, тебе следует ожидать, что она сожмется в кулак"

"   Когда ночь пришла,

   И земля темна,

   И светло под одной луной,

   Я не стану бояться

   До той поры,

   Пока ты рядом со мной

Бен Е. Кинг"

"Если нет денег на кино, сходи в зоопарк. Если нет денег на зоопарк, сходи поглазей на политикана"

Рекомендації

Відгуки на книгу «Протистояння. Том 2» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *