«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

«Протистояння. Том 2» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Протистояння. Том 2» Стивена Кинга

Книга “Протистояння. Том 2” – продовження містичної та філософської драми з постапокаліптичними мотивами від творця найжахливіших та найатмосферніших творів. Стівен Кінг розгортає боротьбу Темних і Світлих сил, яка більше нагадує шахову партію між сильними й хитрими противниками. Тільки люди в цій партії – звичайні пішки, притягнуті для рівноваги до різних полюсів.

Після того, як військові випадково випустили із секретної лабораторії страшний вірус грипу, загинуло 99% населення планети. Ті, хто залишився в живих, почали пристосовуватися до нового життя, намагаючись вибратися з хаосу та самотності. Проте зародження нового суспільства не обійшлося без допомоги містичних сил.

І ось у центрі сюжету книги “Протистояння. Том 2” з’являється Темна Людина без обличчя на ім’я Рендал Флег – втілення демонічного зла в образі привабливого та харизматичного незнайомця. Він може маніпулювати свідомістю та приходить уві сні, запрошуючи до своєї команди. Флег збирає своє військо, що складається зі злочинців, негідників і всіх, хто готовий служити темним ідеалам та має бажання отримати абсолютну владу.

Розуміючи свої помилки і намагаючись побудувати морально здорове суспільство, люди виступають злагодженою армією проти демонічного Флега й отримують підтримку в образі Матінки Абагейл, яка є втіленням Божої сили. Незважаючи на те, що Стівен Кінг чітко розділив людей на два табори, у кожного з персонажів є своя драматична історія життя, особливості характеру, емоційний світ. І фінальна перемога буде залежати від того, наскільки цільними й переконливими будуть уявлення про майбутнє.

Цікаво читати, як було організовано життя в кожній з двох громад. Не може не зачепити спільнота щирих та відкритих людей, які жили за принципами чесності, відповідальності й гуманізму, повністю відмовившись від грошей. Можливо, така модель суспільства є рятівною для нашої сучасності.

Книга “Протистояння. Том 2” – це застереження людства від неминучої загибелі цивілізації. Там, де переважають руйнівні мотиви, не можна побудувати спільноту щасливих людей. Щоб побачити всю глибину моральної прірви, в якій опинилося сучасне суспільство, треба скачати й уважно прочитати цей повчальний твір.

Цитати з книги «Протистояння. Том 2» Стивена Кинга

Жизнь — такое колесо, на котором долго не удержится ни один человек.

И все всегда кончается тем, что, описав круг, оно снова возвращается к исходной точке.

Потому что человек, способный украсть твой дневник и копаться в твоих мыслях, — это человек без особых принципов и лишенный всякой порядочности.

Жизнь –это карусель, на которой никому не дано удержаться надолго. И она всегда в конце концов возвращается на то же самое место, замыкая круг.

Я не гончар, и не гончарный круг, я — глина, но разве ценность достигнутой формы не зависит в той же степени от внутренних свойств глины, что и от гончарного круга и таланта Мастера?

Завантажити безкоштовно книгу «Протистояння. Том 2» Стивена Кинга

Завантажити книгу «Протистояння. Том 2» у форматі:

Рекомендації

Портрет Доріана Грея
Портрет Доріана Грея Оскар Уайльд
Лабіринт духів
Лабіринт духів Карлос Руїс Сафон
Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг

Відгуки на книгу «Протистояння. Том 2» Стивена Кинга