«Світанок» Стефені Маєр

«Світанок» Стефені Маєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
620 переглядів
620 переглядів

Про книгу «Світанок» Стефені Маєр

Вампірську сагу Стефені Маєр неможливо читати байдуже – вона викликає море емоцій, змушуючи переживати за головних героїв та прогнозувати щасливий хепі-енд. Чим саме закінчиться ця драматична історія, ви дізнаєтесь з четвертої книги циклу “Світанок”.

Ключова подія роману – весілля Бели та Едварда – вампіра, який не уявляє свого життя без цієї земної дівчини. Головна героїня прекрасно розуміла, на який крок вона йде – їй також треба стати вампіром, щоб бути повноцінним членом родини Калленів. Тим паче Белі доведеться пройти ще одне випробування – витримати вагітність і складні пологи. Виношування дитини від вампіра – шалена небезпека для майбутньої матері, яка ще не куштувала крові.

Протистояння Джейкоба та Едварда поступово згасає – тепер хлопець-перевертень визнає новий статус своєї коханої та продовжує стояти на охороні її безпеки. А побоюватися є чого: за законами “нічних мисливців” народження дитини від звичайної людини – це тяжкий злочин, за що дитина та її батьки будуть покарані стратою.

Життя Бели та її чоловіка після нетривалого щастя перетворюється на суцільний жах в очікуванні помсти. Чи зможе родина Калленів піти всупереч законам, які існують віками? Старійшини вампірського клану вже поспішають до новонародженої дівчинки Ренесмі, щоб виконати свою місію… Назріває масштабна війна, і навіть Джейкоб не залишиться осторонь.

У книзі “Світанок” Стефені Маєр влаштувала цілий парад вампірів: перед читачем цей клан розкривається у всій своїй величі, показуючі неймовірні можливості. Протистояння Вольтурі з Калленами – кульмінація сюжетної лінії. Щоб не заплутатися в яскравому полотні, зітканому з вампірських образів і характерів, авторка помістила наприкінці книги список з іменами вампірів, де вказується їхня належність до того чи іншого сімейства.

Якщо ви хочете дізнатися, до яких результатів призвела відчайдушна боротьба Бели та Едварда за своє сімейне та особисте щастя, треба скачати цей захоплюючий роман. Фільм, який був знятий за мотивами “Сутінкової саги”, зокрема частини “Світанок”, має інший фінал, далекий від оригіналу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світанок» Стефені Маєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *