«#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка Набокова

«#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка Набокова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6564 переглядів
6564 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової (анотація)

Найкраща книга з порадами для дружин та дівчат, які хочуть зберегти свої стосунки.

Зрада чоловіка, любовний трикутник разом із коханкою та подібні теми дуже актуальні. З ними часто живуть і навіть не підозрюють багато сімей. Не має значення, в якому статусі ви знаходитесь – ніхто не застрахований від цього. Книга «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової допоможе вам зрозуміти всі аспекти такого життя. Навіть якщо ви вважаєте вашу сім’ю зразковою, все одно рекомендуємо не оминати цю працю.

Чому саме Ніці треба вірити? Чому авторка може так відверто та правдиво писати? Так, вона не приховує того, що сама — коханка, тому можете бути впевнені, що її поради зможуть допомогти дівчинам та дружинам зберегти стосунки. Радимо читати онлайн усім книгу «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової українською мовою.

Жодних стогонів і скарг, голі факти іншої сторони зради, дієві методики, про які вам не розкаже ніхто. Таємниці подружніх зрад в декілька сотень сторінок шокують будь-яку людину, але це правда. І чим швидше ви прочитаєте цю книжку, тим швидше зможете змінити відносини зі своїм чоловіком.

Чи можливе життя у любовному трикутнику? Чи можна врятувати стосунки? Чому взагалі люди зраджують?

Відповіді на ці питання і не тільки ви зможете знайти в цій цікавій книзі. Cкачати книгу «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Приємного читання!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніки Набокової

2 відповіді до “#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!”

  1. Карина Карина сказав:

    Довго пручаючись я все ж таки прочитала #У ліжку з твоїм чоловіком, так признаюсь, вона мене вразила. Ніколи в своєму житті не стикалась з коханками, а вони виявляються багато можуть знати.

  2. Ярина Ярина сказав:

    Завдяки книзі “У ліжку з твоїм чоловіком” я відкрила в собі ніби іншу жінку, розкуту, вільну та незалежну. Згодом я дізналась, що письменниця сама була коханкою і мені стало зрозуміло, чому ця робота на мене так вплинула. Я знайшла відповіді на багато питань, тому раджу, думаю ви не пошкодуєте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *