«Відбір» Кіра Касс

«Відбір» Кіра Касс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Відбір» Кіры Касс

Книга «Відбір» – перша частина п’ятитомної епопеї в фентезійному жанрі. Кіра Касс поєднала любовний роман з антиутопією, змусивши читача опинитися в далекому майбутньому. Усі події твору розгортаються в Сполучених Штатах Америки, тільки США вже мають іншу назву; це – постапокаліптична Іллеа, в якій розквітає монархічна форма правління, а ставлення до людей визначається за належністю до відповідної касти. Тільки королеву обирають тут незвичайним демократичним шляхом – через відбір, схожий на гостросюжетне реаліті-шоу.

Так відбулося і на цей раз. Тридцять п’ять дівчат зі всієї країни приїхали до королівської резиденції, щоб змагатися за серце принца Максона, адже це – ідеальний шанс покращити своє матеріальне становище та стати вельмиповажною пані.

Серед них опинилася і головна героїня – Америка Сінгер. Вона була єдиною, хто приїхав сюди проти своєї волі – щоб забути свого коханого, який її зрадив, та трохи розвіятись. Якщо ви вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу, ви побачите, що перше кохання до Америки ще повернеться, і головною інтригою стане вибір дівчини, серце якої буде розриватися навпіл…

Окрім романтичної лінії та яскраво вираженого любовного трикутника письменниця додала до сюжетної канви твору деякі соціально-політичні події, щоб підвищити градус напруження та занурити в атмосферу монархічного правління та зовнішньої політики.

Роман «Відбір» дозволяє читачеві не лише відпочити та уявити себе глядачем цікавого телевізійного шоу, але й замислитися над багатьма суспільними проблемами: соціальною несправедливістю, жорстокістю та деспотизмом у родині, зміщенням моральних цінностей в бік матеріальних. Це – не лише ідеологія казки, а й наші реалії, до більшості з яких ми, на жаль, звикли.

Головна героїня роману сприймається як порятунок для всього королівства – смілива, справедлива, надійна. Саме на таку королеву чекає народ, який втомився від брехні і злиднів. Проте доля підготувала Америці безліч випробувань як у палаці, так і за його межами. Поспішайте скачати «Відбір» Кіри Касс – цю книгу ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали ми пропонуємо нашим відвідувачам безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Ми були брехунами
Ми були брехунами Емілі Локгарт
Маленька паризька книгарня
Маленька паризька книгарня Ніна Джордж
Подорож собаки
Подорож собаки Брюс Кемерон
Фіалки в березні
Фіалки в березні Сара Джіо

Відгуки на книгу «Відбір» Кіры Касс