«Відбір» Кіра Касс

«Відбір» Кіра Касс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
377 переглядів
377 переглядів

Про книгу «Відбір» Кіры Касс

Книга «Відбір» – перша частина п’ятитомної епопеї в фентезійному жанрі. Кіра Касс поєднала любовний роман з антиутопією, змусивши читача опинитися в далекому майбутньому. Усі події твору розгортаються в Сполучених Штатах Америки, тільки США вже мають іншу назву; це – постапокаліптична Іллеа, в якій розквітає монархічна форма правління, а ставлення до людей визначається за належністю до відповідної касти. Тільки королеву обирають тут незвичайним демократичним шляхом – через відбір, схожий на гостросюжетне реаліті-шоу.

Так відбулося і на цей раз. Тридцять п’ять дівчат зі всієї країни приїхали до королівської резиденції, щоб змагатися за серце принца Максона, адже це – ідеальний шанс покращити своє матеріальне становище та стати вельмиповажною пані.

Серед них опинилася і головна героїня – Америка Сінгер. Вона була єдиною, хто приїхав сюди проти своєї волі – щоб забути свого коханого, який її зрадив, та трохи розвіятись. Якщо ви вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу, ви побачите, що перше кохання до Америки ще повернеться, і головною інтригою стане вибір дівчини, серце якої буде розриватися навпіл…

Окрім романтичної лінії та яскраво вираженого любовного трикутника письменниця додала до сюжетної канви твору деякі соціально-політичні події, щоб підвищити градус напруження та занурити в атмосферу монархічного правління та зовнішньої політики.

Роман «Відбір» дозволяє читачеві не лише відпочити та уявити себе глядачем цікавого телевізійного шоу, але й замислитися над багатьма суспільними проблемами: соціальною несправедливістю, жорстокістю та деспотизмом у родині, зміщенням моральних цінностей в бік матеріальних. Це – не лише ідеологія казки, а й наші реалії, до більшості з яких ми, на жаль, звикли.

Головна героїня роману сприймається як порятунок для всього королівства – смілива, справедлива, надійна. Саме на таку королеву чекає народ, який втомився від брехні і злиднів. Проте доля підготувала Америці безліч випробувань як у палаці, так і за його межами. Поспішайте скачати «Відбір» Кіри Касс – цю книгу ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали ми пропонуємо нашим відвідувачам безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Відбір» Кіры Касс