«Єретики Дюни» Френк Герберт

«Єретики Дюни» Френк Герберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3908 переглядів
3908 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Єретики Дюни» Френка Герберта (анотація)

Книга «Єретики Дюни» Френка Герберта є п’ятою частиною всесвітньо відомого та популярного циклу «Дюна». Це фантастична серія романів, що розповідають про далеке майбутнє з незвичними технологіями та укладом суспільства. Для більшості читачів та масової культури фантастика – це космічні кораблі та зоряні галактики, проте цього, саме в такому вигляді, немає в книгах Герберта. В першій книзі він сконструював абсолютно нову концепцію світу, яка завоювала серця мільйонів фанатів по всьому світу.

З моменту подій останньої книги пройшло декілька тисячоліть. Бог-імператор передбачив, що людство розселиться на тисячі, раніше невідомих, планет. За час між книгами так і сталося, і в історії «Дюни» цей період отримав назву Розсіяння, адже люди, немов насіння по вітру, розлетілись по галактиці. Проте ті, хто першим ступав на нові землі, стали Загубленими. До речі, читати онлайн книгу «Єретики Дюни» Френка Герберта українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Саме навколо тих, хто колись першим відправився в незвідану подорож до зірок, буде нова книга. Всі вони об’єднані єдиною культурою та генетикою. Це прирікає їх до того, щоб об’єднатися. Тараз та Одраде стануть головними героями історії і їм доведеться шукати дорогу до свого першого дому.

Скачати книгу «Єретики Дюни» Френка Герберта можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Єретики Дюни» Френка Герберта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Єретики Дюни» Френка Герберта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *