«Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт

«Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3263 переглядів
3263 переглядів

Про книгу «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіни Бретт

Регіна Бретт – талановита американська журналістка, володарка кількох нагород за професійну діяльність. Доля нагородила її багатьма випробуваннями на життєвому шляху, проте жінка гідно їх подолала. Нелегке дитинство, зрада коханої людини, виховання дитини у статусі матері-одиначки, спроба знайти своє кохання, онкологічна хвороба – Регіна пройшла через все це та зараз може поділитися з читачами отриманою життєвою мудрістю.

Її книга «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» вважається блискучим методичним посібником з пошуку щастя й істинних життєвих цінностей. Це – дебютний твір авторки, мабуть, тому найвідвертіший й найемоційніший.

За структурою ця праця розділена на п’ятдесят уроків з моральною, філософською, мотиваційною або ціннісною спрямованістю. Проте не слід вважати цю книгу сухим підручником з повчальними нотками. Бретт перетворила свою життєву енциклопедію на збірку зворушливих і душевних есе. Читаючи їх, уявляєш, що авторка спілкується саме з тобою, розкриваючи свою душу та закликаючи тебе до щирої розмови.

П’ятдесят уроків, розкритих у творі, змінять мислення і життя кожного читача, який повірить в те, що навколишній світ насправді прекрасний. Великим плюсом цієї праці є піднесений настрій та оптимістичне налаштування, незважаючи на великі труднощі, про які говорить авторка. З кожної проблеми або перепон варто зробити правильні висновки, які дозволять без перешкод рухатися вперед.

На перший погляд здається, що праця «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» – це роздуми про давно відомі істини. Проте в кожній з них є потужний мотиваційний поштовх до негайних змін. Читаючи книгу, відчуваєш, що в тобі прокидаються борець за щастя і мрійник, маленька дитина з прагненням побачити красу в звичайних повсякденних речах і мандрівник до світу надій і сподівань. Усі уроки можна розібрати на цитати та створити свою добірку надихаючих девізів та життєвих правил.

Рекомендуємо читати онлайн цю чудову методичку життя в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіни Бретт, скористайтеся нашими матеріалами у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіни Бретт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіни Бретт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *