«День, що навчив мене жити» Лоран Гунель

«День, що навчив мене жити» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13591 переглядів
13591 переглядів

Про книгу «День, що навчив мене жити» Лорана Гунелі

Чи вірно все ми робимо в своєму житті? Чому лише в екстремальних ситуаціях, майже на порозі переходу у вічність ми міняємо свої погляди на світ? Адже так просто жити так, як хочеться! Цінуйте кожен день, міняйте все, що вам не подобається і відчуєте, як прекрасно жити під цим блакитним небом! 

Приблизно такий посил заклав автор у свою книгу «День, що навчив мене жити». Хоча кожен, хто познайомиться із нею, отримає свою власну мораль. Ми всі різні і дивимося на світ по-різному. В цьому вся краса і задум Творця.

Для головного героя твору Джонатана світ змінюється в один день. Саме тоді, коли ворожка віщує йому близьку смерть. Ця новина так вражає хлопця, що він бере довгострокову відпустку і їде за місто…

Читати онлайн книгу «День, що навчив мене жити» Лорана Гунель українською мовою сподобається прихильникам сучасної прози. Відмітимо, що автор увійшов в п’ятірку самих популярних белетристів Франції.

Коли герой повертається до міста, його не впізнають друзі і навіть колишня дружина. Джонатан повністю змінює своє відношення до навколишнього світу, до себе і своїх дій. Що чи хто так вплинув на світогляд молодого чоловіка?

Ви можете скачати книгу «День, що навчив мене жити» Лорана Гунель безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця цікава і мотивуюча історія наповнить вас емоціями і наштовхне на роздуми. Заваріть собі чаю та приємно проведіть свій вільний час!

Скачати безкоштово книгу «День, що навчив мене жити» Лорана Гунелі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «День, що навчив мене жити» Лорана Гунелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *