«Королівство шахраїв» Лі Бардуго

«Королівство шахраїв» Лі Бардуго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1898 переглядів
1898 переглядів

Про книгу «Королівство шахраїв» Лі Бардуго

Роман «Королівство шахраїв» – продовження книги «Шістка воронів» та завершальна частина однойменної дилогії. Лі Бардуго запрошує прихильників пригодницьких сюжетів з магічною начинкою поринути у світ небезпечних афер разом з Казом Бреккером та його командою вигнанців.

Після того, як надскладне завдання з викрадення вченого було виконано, замість грошової нагороди на наших героїв чекало розчарування та ціла низка випробувань у магічному й темному Кеттердамі. А це – новий поштовх до помсти та підготовка до чергової боротьби.

У книзі «Королівство шахраїв» продовжується аналіз і деталізація фантастичного світу, в якому фантастичний антураж переплітається з гіркими реаліями нашого життя – насильством, соціальною несправедливістю, маніпулюванням та суспільними стереотипами. Джеспер, Матіас, Вайлен та інші «ворони» намагаються врятувати члена своєї команди, який потрапив у пастку, та поряд з цим продовжують розвивати свої незвичайні здібності. Але кожен з них ще не завершив сходження до свого внутрішнього «Я», намагаючись розібратися у власних мотивах та прислухатися до своїх емоцій.

Ця книга кидає читача у вир емоцій, змушуючи його співпереживати й радіти, розчаровуватися й сподіватися на перемогу, любити й ненавидіти… Сюжетна лінія роману побудована дуже майстерно – вона насичена несподіваними поворотами, аферами, інтригами та сценами екшену, а також прикрашена хвилюючою та проникливою романтикою.

Авторка ефектно підносить читачеві злодійницьку «банду», яка насправді виявляється героїчною командою. Не можеш не перейматися їхніми зламаними долями та зруйнованою вірою в себе та доброту оточуючих.

Це підліткове фентезі заслуговує на звання соціально гострої та глибокої книги, що змушує замислитися над цінностями у сучасному суспільстві, що недалеко відійшло від фантастичного Всесвіту талановитої письменниці. Усі бажаючі можуть скачати «Королівство шахраїв» Лі Бардуго або читати онлайн цей гостросюжетний пригодницький твір в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Матеріали для скачування надаються у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Королівство шахраїв» Лі Бардуго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *