«Королівство шахраїв» Лі Бардуго

«Королівство шахраїв» Лі Бардуго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Королівство шахраїв» Лі Бардуго

Роман «Королівство шахраїв» – продовження книги «Шістка воронів» та завершальна частина однойменної дилогії. Лі Бардуго запрошує прихильників пригодницьких сюжетів з магічною начинкою поринути у світ небезпечних афер разом з Казом Бреккером та його командою вигнанців.

Після того, як надскладне завдання з викрадення вченого було виконано, замість грошової нагороди на наших героїв чекало розчарування та ціла низка випробувань у магічному й темному Кеттердамі. А це – новий поштовх до помсти та підготовка до чергової боротьби.

У книзі «Королівство шахраїв» продовжується аналіз і деталізація фантастичного світу, в якому фантастичний антураж переплітається з гіркими реаліями нашого життя – насильством, соціальною несправедливістю, маніпулюванням та суспільними стереотипами. Джеспер, Матіас, Вайлен та інші «ворони» намагаються врятувати члена своєї команди, який потрапив у пастку, та поряд з цим продовжують розвивати свої незвичайні здібності. Але кожен з них ще не завершив сходження до свого внутрішнього «Я», намагаючись розібратися у власних мотивах та прислухатися до своїх емоцій.

Ця книга кидає читача у вир емоцій, змушуючи його співпереживати й радіти, розчаровуватися й сподіватися на перемогу, любити й ненавидіти… Сюжетна лінія роману побудована дуже майстерно – вона насичена несподіваними поворотами, аферами, інтригами та сценами екшену, а також прикрашена хвилюючою та проникливою романтикою.

Авторка ефектно підносить читачеві злодійницьку «банду», яка насправді виявляється героїчною командою. Не можеш не перейматися їхніми зламаними долями та зруйнованою вірою в себе та доброту оточуючих.

Це підліткове фентезі заслуговує на звання соціально гострої та глибокої книги, що змушує замислитися над цінностями у сучасному суспільстві, що недалеко відійшло від фантастичного Всесвіту талановитої письменниці. Усі бажаючі можуть скачати «Королівство шахраїв» Лі Бардуго або читати онлайн цей гостросюжетний пригодницький твір в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Матеріали для скачування надаються у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Викинь мотлох із життя! ... Марі Кондо

Відгуки на книгу «Королівство шахраїв» Лі Бардуго