«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1849 переглядів
1849 переглядів

Про книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Книга “Мости округу Медісон” – неймовірна історія кохання, що не належить цьому світу. Справжні почуття, які змалював Роберт Джеймс Воллер, вищі за людину та людське життя. Вони існують десь у вічності та ніколи не згасають.

У той же час кохання можна вмістити у чотири дні, відчувши всі його відтінки щастя й болю. Все інше, чим було наповнене життя головних героїв, – просто фон. Не вірите? Тоді вам обов’язково слід скачати й прочитати цей хвилюючий роман, який став ліричною легендою сучасної світової літератури.

Вони випадково зустрілися наприкінці літа. В кожного з них вже було своє налагоджене життя. 45-річна Франческа, що являє собою взірець вірної фермерської дружини, та мандрівник і фотограф Роберт – впевнений, вільний та сильний чоловік, якому за п’ятдесят.

Їхня зустріч довела, що вік – не перешкода для палких почуттів. Вони прекрасно доповнювали одне одного, і за кілька днів Роберт і Франческа зрозуміли, що доля нагородила їх справжнім коханням.

Перед головною героїнею, яка втомилася від в’язкості та одноманітності життя, постав серйозний вибір: залишити все та поїхати разом з коханим назустріч шаленому щастю чи продовжувати своє сімейне життя. Чи можна відштовхнути цю сіру буденність, що все більше затягує нас з кожним днем? Розгорнуту відповідь ви знайдете на сторінках книги “Мости округу Медісон”.

Роберт Джеймс Воллер зачіпає дуже болюче питання: якою ціною можна здобути своє щастя? Іноді доля грає у жорстокі ігри та підкидає серйозні випробування, коли на кону знаходиться доля близьких людей, і будь-яке рішення розбиває серце.

Починаючи читати книгу “Мости округу Медісон”, відчуваєш цілий вир емоцій – кожен їх відтінок ти переживаєш разом з героями, затамувавши подих. Дивно, проте у цих стосунках не відчуваєш зради Франчески своєму чоловіку, це – її заслужена нагорода, заради якої вона прожила більшу частину життя. Пронизлива кінцівка твору залишає стійкий післясмак та довгі роздуми про сутність кохання, адже це – не тільки пристрасть та насолода одне одним, а ще багато чого іншого…

Скачати безкоштово книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *