«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Книга “Мости округу Медісон” – неймовірна історія кохання, що не належить цьому світу. Справжні почуття, які змалював Роберт Джеймс Воллер, вищі за людину та людське життя. Вони існують десь у вічності та ніколи не згасають.

У той же час кохання можна вмістити у чотири дні, відчувши всі його відтінки щастя й болю. Все інше, чим було наповнене життя головних героїв, – просто фон. Не вірите? Тоді вам обов’язково слід скачати й прочитати цей хвилюючий роман, який став ліричною легендою сучасної світової літератури.

Вони випадково зустрілися наприкінці літа. В кожного з них вже було своє налагоджене життя. 45-річна Франческа, що являє собою взірець вірної фермерської дружини, та мандрівник і фотограф Роберт – впевнений, вільний та сильний чоловік, якому за п’ятдесят.

Їхня зустріч довела, що вік – не перешкода для палких почуттів. Вони прекрасно доповнювали одне одного, і за кілька днів Роберт і Франческа зрозуміли, що доля нагородила їх справжнім коханням.

Перед головною героїнею, яка втомилася від в’язкості та одноманітності життя, постав серйозний вибір: залишити все та поїхати разом з коханим назустріч шаленому щастю чи продовжувати своє сімейне життя. Чи можна відштовхнути цю сіру буденність, що все більше затягує нас з кожним днем? Розгорнуту відповідь ви знайдете на сторінках книги “Мости округу Медісон”.

Роберт Джеймс Воллер зачіпає дуже болюче питання: якою ціною можна здобути своє щастя? Іноді доля грає у жорстокі ігри та підкидає серйозні випробування, коли на кону знаходиться доля близьких людей, і будь-яке рішення розбиває серце.

Починаючи читати книгу “Мости округу Медісон”, відчуваєш цілий вир емоцій – кожен їх відтінок ти переживаєш разом з героями, затамувавши подих. Дивно, проте у цих стосунках не відчуваєш зради Франчески своєму чоловіку, це – її заслужена нагорода, заради якої вона прожила більшу частину життя. Пронизлива кінцівка твору залишає стійкий післясмак та довгі роздуми про сутність кохання, адже це – не тільки пристрасть та насолода одне одним, а ще багато чого іншого…

Завантажити безкоштовно книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Рекомендації

Земля загублених
Земля загублених Катерина Калитко
АСТРА
АСТРА Олександр Михед

Відгуки на книгу «Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера

Комментарии для сайта Cackle