«Затемнення» Стефані Майєр (Стефені Маєр)

«Затемнення» Стефані Майєр (Стефені Маєр)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4715 переглядів
4715 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Затемнення» Стефені Майєр (анотація)

Книга “Затемнення” є третьою частиною “Сутінкової саги” та кульмінацією перед динамічною розв’язкою. Стефені Маєр підкидає все більше випробувань головній героїні, і тепер перед Белою постає найважча дилема: кого вибрати серед двох близьких і дорогих людей – вампіра Едварда чи перевертня Джейкоба? Все більше дівчина ловить себе на думці, що друг дитинства викликає в неї дещо глибші емоції, ніж звичайна дружба.

Починаючи читати книгу, зустрічаєшся зі всіма трьома героями, які після двох романів стали майже рідними. Едвард нарешті повертається до Бели, відчувши, що життя без коханої для нього – нестерпні страждання. Любовний трикутник стає гострішим: Джейкоб та Едвард – не тільки суперники з особистих причин, а й представники ворогуючих кланів: “нічні мисливці” давно полюють на перевертнів. Чи вдасться їм знайти спільну мову хоча б заради Бели, а разом з цим поступитися своїми почуттями?

У книзі “Затемнення” Стефені Маєр показує зовсім інший бік життя вампірів, сповнений небезпеки. Виявляється, у Едварда та його сім’ї є закляті вороги – інші вампіри. Протистояння з ними відкриває шокуючі факти про вампірське існування та непросте минуле родичів Едварда. Письменниця наповнила цю частину вампірської саги рекордною кількістю інтриг та навіть деякими детективними нотками. Якщо ви хочете з головою зануритися в сімейну та особисту драму головних героїв, варто скачати й прочитати цей захоплюючий роман.

З кожною частиною цього циклу все більше замислюєшся над вічними людськими цінностями, що найяскравіше проявляються не у людей, а у фантастичних істот. Якби ми так міцно трималися за своє сімейне коріння, за своїх рідних, як вампірська родина Калленів та вовки-перевертні на чолі з Джейкобом, життя було б набагато легшим.

У продовженні роману “Затемнення” на читача чекає найголовніша подія цієї чотиритомної історії – весілля з красенем Едвардом, на яке Белла погодилась, розуміючи до чого це призведе. Що це значить – стати членом вампірської родини? Хвилювання та інтриги продовжуються…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Затемнення» Стефені Майєр українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Затемнення» Стефені Майєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *