«Наймичка» Тарас Григорович Шевченко

«Наймичка» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
498 переглядів
498 переглядів

Про книгу «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченко

Книга «Наймичка» – одна із найвідоміших поем великого Кобзаря. Сумна історія бідної жінки, яка змушена була віддати свого сина чужим людям, аби той не вмер з голоду та холоду. 

Запрошуємо читати онлайн книгу «Наймичка» Тараса Шевченка українською мовою. Звісно, існує багато перекладів на різні мови, і з творчістю митця можна ознайомитись і на російській, і на англійській, але мовою оригіналу – це незабутньо! 

Головна героїня – Ганна. Жінка вимушена найматись на роботу до чужих людей, аби себе прогодувати. Все б нічого, та коли вона народила хлопчика, то підкинула його під ворота бездітній сімейній парі, яка жила у достатку. 

Що саме змусило жінку так вчинити? По-перше, бідність. По-друге, страх людського осуду. Автор ні словом не згадує про батька дитини, тому можна припустити, що жінка народила поза шлюбом. А в ті часи народити безбатченка – велика ганьба.

Як склалася доля головної героїні та її сина, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Наймичка» Тараса Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Сумна та зворушлива історія, котра, можливо, відбулась насправді.  

Скачати безкоштово книгу «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *