«Одарка» Марко Вовчок

«Одарка» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
792 переглядів
792 переглядів

Про книгу «Одарка» Марко Вовчок

Оповідання «Одарка» належить до творів Марка Вовчка про трагічну долю кріпаків. Головну героїню художнього твору – дівчину на ім’я Одарка – силоміць забрали з батьківської хати та примусили служити панам. Письменниця порушує в оповіданні тему згубної влади панства, що притаманна й іншим її творам («Горпина», «Викуп», «Отець Андрій»).

Книга «Одарка» вразить читача глибиною трагічної історії покріпаченої жіночої душі. В оповіданні змальовано страждання та загибель бідної дівчини, яку занапастив пан. Трагедію нещасної героїні описано у народнопісенному ключі, а сама вона постає в образі святої страдниці. Антикріпосницька спрямованість оповідання відповідає характеристиці, яку дав Марку Вовчкові Т. Шевченко: «борець за волю і людські права поневолених народних мас».

Щоб прочитати це драматичне оповідання, ви можете скачати книгу «Одарка» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій онлайн-бібліотеці. Оберіть оптимальний формат для свого мобільного пристрою і насолоджуйтесь читанням.

Також ви можете читати онлайн книгу «Одарка» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті електронних книг. Оповідання розміщено у доступі для справжніх поціновувачів української літератури.

Завантажити безкоштовно книгу «Одарка» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одарка» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *