«Одарка» Марко Вовчок

«Одарка» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2522 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одарка» Марко Вовчок (анотація)

Оповідання «Одарка» належить до творів Марка Вовчка про трагічну долю кріпаків. Головну героїню художнього твору – дівчину на ім’я Одарка – силоміць забрали з батьківської хати та примусили служити панам. Письменниця порушує в оповіданні тему згубної влади панства, що притаманна й іншим її творам («Горпина», «Викуп», «Отець Андрій»).

Книга «Одарка» вразить читача глибиною трагічної історії покріпаченої жіночої душі. В оповіданні змальовано страждання та загибель бідної дівчини, яку занапастив пан. Трагедію нещасної героїні описано у народнопісенному ключі, а сама вона постає в образі святої страдниці. Антикріпосницька спрямованість оповідання відповідає характеристиці, яку дав Марку Вовчкові Т. Шевченко: «борець за волю і людські права поневолених народних мас».

Щоб прочитати це драматичне оповідання, ви можете скачати книгу «Одарка» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій онлайн-бібліотеці. Оберіть оптимальний формат для свого мобільного пристрою і насолоджуйтесь читанням.

Також ви можете читати онлайн книгу «Одарка» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті електронних книг. Оповідання розміщено у доступі для справжніх поціновувачів української літератури.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Одарка» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Одарка» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Одарка» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Одарка» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одарка» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *