«Одарка» Марко Вовчок

«Одарка» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1344 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одарка» Марко Вовчок (анотація)

Оповідання «Одарка» належить до творів Марка Вовчка про трагічну долю кріпаків. Головну героїню художнього твору – дівчину на ім’я Одарка – силоміць забрали з батьківської хати та примусили служити панам. Письменниця порушує в оповіданні тему згубної влади панства, що притаманна й іншим її творам («Горпина», «Викуп», «Отець Андрій»).

Книга «Одарка» вразить читача глибиною трагічної історії покріпаченої жіночої душі. В оповіданні змальовано страждання та загибель бідної дівчини, яку занапастив пан. Трагедію нещасної героїні описано у народнопісенному ключі, а сама вона постає в образі святої страдниці. Антикріпосницька спрямованість оповідання відповідає характеристиці, яку дав Марку Вовчкові Т. Шевченко: «борець за волю і людські права поневолених народних мас».

Щоб прочитати це драматичне оповідання, ви можете скачати книгу «Одарка» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій онлайн-бібліотеці. Оберіть оптимальний формат для свого мобільного пристрою і насолоджуйтесь читанням.

Також ви можете читати онлайн книгу «Одарка» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті електронних книг. Оповідання розміщено у доступі для справжніх поціновувачів української літератури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Одарка» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Одарка» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одарка» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *