«Оголошено вбивство» Аґата Крісті

«Оголошено вбивство» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1514 переглядів
1514 переглядів

Про книгу «Оголошено вбивство» Аґати Крісті

Книга “Оголошено вбивство” – чергова захоплююча історія про незрівнянну міс Марпл, яка своїм розслідуванням злочинів дивує навіть поліцію. На цей раз Аґата Крісті запрошує читача на моторошну виставу під назвою “Загадкове вбивство”. Проте не думайте, що вам одразу вдасться визначити злочинця. Це під силу лише непомітній старенькій жінці, від чіпкого погляду якої не сховається жодна таємниця.

Починаючи читати книгу “Оголошено вбивство”, одразу опиняєшся у невеличкому англійському містечку та проймаєшся його затишною та спокійною атмосферою. Всі мешканці знають одне одного, а новини кожного дня приносить їм почтар з купою свіжих газет.

Та одного дня серед місцевих новин було знайдено дивне оголошення: невідомий запрошував усіх бажаючих взяти участь у справжньому вбивстві, вказавши місце і час цієї “забави”. Що переважить – допитливість з ризиком для життя чи безпека та нудьгування? Знайшлося чимало охочих подивитися на моторошне шоу, тим паче, що всі сприйняли це як банальний розіграш.

Трагічна подія дійсно відбулася – у повній темряві пролунав постріл, який забрав життя одного з допитливих мешканців. Поліцейським тільки залишалося розводити руками – жодних свідків, доказів та підказок вони не знайшли, хоча на цій “виставі” було присутнє майже все селище. І лише міс Марпл з її феноменальним розумом та спостережливістю змогла безпомилково визначити вбивцю, який до свого викриття встиг забрати життя ще кількох нещасних.

Роман “Оголошено вбивство” з перших рядків захоплює динамічністю та загадковістю, все глибше занурюючи читача в інтриги й таємниці сільських мешканців. Всі події відбуваються на тлі післявоєнної Англії з її зруйнованими будівлями, покинутими садами й дефіцитом їжі – цією атмосферою “дихає” кожна сторінка роману. Зброя – сумні сувеніри воєнних років – зберігається без регістрації майже в кожній родині.

Аґата Крісті завжди вражає несподіваними та шокуючими кінцівками своїх творів, і ця книга – не виключення. Якщо ви хочете з головою поринути у цю заплутану історію, насолодившись сюжетною грою від геніальної королеви детективу, радимо скачати й прочитати цей неймовірний роман.

Завантажити безкоштовно книгу «Оголошено вбивство» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оголошено вбивство» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *